Medipol Başakşehir’in yıldızı Leo Duarte’den itiraf! “Galatasaray’ı takip ediyorum”


Spor Toto Süper Lig ekiplerinden Medipol Başakşehir’in son olarak tartışmaya kattığı savunma savunması Leo Duarte, Türkiye ilk konularına ilişkin açıklamalarda bulundu. Başakşehir ile 4 yıllık sözleşme imzalayan ve 2.5 milyon Euro bedele mal olan futbolcu, İstanbul’da kendi başına en doğru tercih ettiğini ifade etti. Duarte ayrıca Fenerbahçe ile ilgili, Trabzonspor ile ilgili açıklamalarda bulundu.

“TÜRKİYE’DE OLDUĞUM İÇİN MUTLUYUM”

kokk

Türkiye’de farklı bir kültür ile ifadeyi ifade etmek Duarte, “Buradaki olanlardan 99’u ailelerine çok önem verirler. Bu tüketicimum. Aile bakımıkar ve sadece bence de iyi olmak” dedi.

“İSA ŞAMPİYONLUK İÇİN OYNAYACAKTIR”

şlşl

Leo Duarte, Fenerbahçe ile ilgili olarak da görüşmelerde bulundu. Futbolcu, “Bence bu sene Türkiye’nin en çok güçlenen takımı. Harika bir takım ve teknik direktöre sahipler. şampiyonluk için mücadele edeceklerini” açıklamasını yaptı.

“TRABZONSPOR BENİMLE İLGİLENDİ”

POİPOI

Öte yandan Duarte, Trabzonspor ile ilgili bir itirafta bulundu. Başaklarım hala küçük ve eskiler. Burada çok tercih ettim. Ayrılmak için için da.Trabzonspor da ilgimi çekti. Ama ben burayı tercih ettim ve adapte yerdeyim. Evim var, bana yakın insanlar var. Aslında tüm mesele oldu bu” dedi.

“GALATASARAY’I TAKİP EDİYORUM”

oıjkj

Leo Duarte taraftarlar hakkında “Burası yeni bir kulüp. Çok taraftarımız yok. Galatasaray gibi diğer takımları da sıkı takip ederek. .

[RMV-10]

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Transferi Arda bitirdi, taraftar çıldırdı! Transferi Arda bitirdi, taraftar çıldırdı! “Galatasaray Bey ne kadar?”
İsa'a büyük tepki! "Arda'dan ümidimi kestim"İsa’a büyük tepki! “Arda’dan ümidimi kestim”
Zarar çok büyük!  8 oyuncu...Zarar çok büyük! 8 oyuncu…
Kaynak : https://www.mynet.com/son-dakika-spor-haberi-medipol-basaksehir-in-yildizi-leo-duarte-den-itiraf-galatasaray-i-takip-ediyorum-346445-myspor

SMM Panel PDF Kitap indir