Mecole Hardman’a ne oldu? Chiefs, WR’yi IR’ye yerleştirir


Kansas City Chiefs, geniş alıcı Mecole Hardman’ı kaybetti. Her şeyi yapabilen saldırı silahı, karnından yaralanan yaralı yedeğe yönelir.

Şefler, WR Mecole Hardman’ı IR’ye (karın) yerleştirir.

Chiefs, Tyreek Hill’i Miami Dolphins’e takas ettikten sonra onun üretimini kopyalamak için büyük ölçüde mücadele etti. Hücumları hiçbir şeyi kaçırmasa da, Hill’in yaptığını yapmak için birden fazla oyuncu kullanmak zorunda kaldılar.

youtube kapağı

Bu oyuncular JuJu Smith-Schuster, Kadarius Toney ve Mecole Hardman’dı. Eski ikisi artık üçüncü muadili olmayacak ve Smith-Schuster beyin sarsıntısı geçirerek zamanı kaçırabilir.


Mecole Hardman sakatlığı: Chiefs WR’a ne oldu?

Geniş alıcı, geçen hafta Jacksonville Jaguarları karşısında kazandığı galibiyetten önce karnını yaraladı. Maç için dışarıdaydı ve Chiefs Perşembe günü onu sakatlanan yedeğe yerleştirmeye karar verene kadar bütün hafta antrenman yapmamıştı.

youtube kapağı

Tennessee Titans ile 9. Hafta karşılaşmasında 79 yarda altı yakalama ve bir gol kaydettiği çok iyi bir oyundan çıkıyordu. Önceki iki haftada da gol atmıştı ama şimdi bir süre daha gol atamayacak.


Mecole Hardman ne kadar süre dışarıda kalacak?

Geniş alıcı, sezonun oldukça geç saatlerinde sakatlanan rezerve girerken, yılın geri kalanını büyük olasılıkla kaçırmayacaktır.

Son zamanlarda NFL, oyuncuların oraya yerleştirilirlerse sakatlanmış yedekte kalmaları gereken süreyi dört haftaya ayarladı. Bu, en az dört hafta boyunca dışarıda olacağı anlamına geliyor.

Bu, olası en erken dönüş tarihinin Houston Texans’a karşı 15. Hafta olduğu anlamına geliyor, ancak bundan daha uzun süre dışarıda olabilir. Geçen haftaki maçı kaçırmış olsa da, bunun IR’de olması gereken süre ile ilgisi yok.

Tennessee Titans - Kansas City Chiefs
Tennessee Titans – Kansas City Chiefs

Onun yokluğunda, Chiefs geniş alıcı kolordu şöyle görünür:

  • Smith-Schuster (sarsıldı)
  • Marquez Valdes-Scantling (hastalık)
  • Toney
  • Justin Watson
  • Skyy Moore

Chiefs’in artık bu pozisyonda biraz boşluğu var, bu yüzden hızlı geniş alıcı için mümkün olan en kısa sürede geri dönüşü umacaklar.

Zachary Roberts’ın Düzenlediği
Kaynak : https://www.sportskeeda.com/nfl/news-what-happened-mecole-hardman-chiefs-place-wr-ir?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

SMM Panel PDF Kitap indir