Maverick’in aktörü Miles Teller, UFC 276’da Nate Diaz’a hayran


Nate Diaz, Las Vegas’taki T-Mobile Arena’da gerçekleşen ve promosyonun Uluslararası Dövüş Haftası için izle ve öde etkinliğine damgasını vuran UFC 276’ya katıldı. İsrail Adesanya ve Max Holloway’in ana ve ana olaylarda unvan maçlarında yer almasıyla kart çok fazla yıldız gücüne sahipti, ancak Diaz’ın kendisi olduğu için binadan geçerken çok dikkat çekti.

Stockton yerlisi, etkinlik için Las Vegas’a ve çevresindeki yolculuğunu belgeleyen bir vlog yükledi. Hayranların en sevdiği UFC dövüşçüsü ile konuşmaya çalışan birçok kişi arasında aktör Miles Teller vardı. 35 yaşındaki Pennsylvanialı, Whiplash filminde caz davulcusu Andrew Neiman ve son olarak Top Gun: Maverick’te Lt. Bradley ‘Rooster’ Bradshaw olarak tanınıyor.

Teller, UFC 276’daki tribünlerde Nate Diaz ile tanıştığında kulaktan kulağa ışınlandı ve UFC emektarının ne kadar hayranı olduğunu dile getirdi. Konuşmanın çoğu müzik ve olayın ambiyansı tarafından boğulmuş olsa da, birkaç sesli konuşma ve Teller’ın yüzündeki neşe, onun bariz mutluluğunu anlamaya yetiyor. Whiplash oyuncusu, şu anda UFC’den serbest bırakılmasını sağlamaya çalışan Stockton’dan 37 yaşındaki dövüşçüye söyleyecek çok şeyi var gibi görünüyordu.

Aşağıdaki videonun 6:15’teki etkileşimini izleyin:

youtube kapağı

Hayranlar, Nate Diaz’ın MMA topluluğundan aldığı sevgi ve saygıyı not ediyor

Diaz’ın YouTube’daki vlog’unun yorum bölümü, Ultimate Fighter mezununun ne kadar sevildiğini belirten insanlarla dolu. Hem emekli hem de aktif taraftarların, muhabirlerin ve dövüşçü arkadaşlarının Nate Diaz’a büyük saygı duyduğu açık.

Video boyunca, Diaz’ın gittiği her yerde gülümsemelerle ve kucaklamalarla karşılandığı görülüyor ve onunla tanışan herkeste sıcak bir saygı duygusu var gibi görünüyor. Hayranlar bunu hemen fark etti ve videonun yorum bölümüne not aldı.

Aşağıdaki yorumlardan bazılarına bakın:

Nate Diaz'ın videosuna yapılan yorumların ekran görüntüsü
Nate Diaz’ın videosuna yapılan yorumların ekran görüntüsü

Bazıları UFC’den Diaz’ın kontratını bitirmesine ve uzun süredir yapmaya çalıştığı bir şey olarak hayatına devam etmesine izin vermesini istedi. Stockton yerlisinin UFC’deki görevinden sonra nereye gittiği önemli değil, dövüş stili ve tavrı nedeniyle her zaman hayranların favorisi olacağını söylemek güvenli.

Kaynak : https://www.sportskeeda.com/mma/news-watch-top-gun-maverick-actor-miles-teller-fanboys-nate-diaz-ufc-276?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

SMM Panel PDF Kitap indir