Masters: Hideki Matsuyama, boyun yaralanması nedeniyle Augusta’nın unvan savunması için şüpheli görünüyor | Golf Haberleri


Hideki Matsuyama, boyun yaralanması nedeniyle Valero Texas Open’dan çekildi ve önümüzdeki hafta Masters için bir şüphe gibi görünüyor.

Son Güncelleme: 01/04/22 16:56pm

Masters: Hideki Matsuyama, boyun yaralanması nedeniyle Augusta'nın unvan savunması için şüpheli görünüyor | Golf Haberleri

Reigning Masters şampiyonu Hideki Matsuyama, Valero Texas Open’dan boyun yaralanmasıyla çekildikten sonra Augusta’da gelecek haftanın binbaşı için şüpheli görünüyor.

Takip etmek için daha fazlası….

Bu, güncellenmekte olan bir son dakika haberidir ve daha fazla ayrıntı kısa süre içinde yayınlanacaktır. Lütfen en son güncellemeler için bu sayfayı yenileyin.

Sky Sports size canlı güncellemeleri olduğu gibi getiriyor. Son dakika spor haberlerini, analizleri, özel röportajları, tekrarları ve öne çıkanları alın.

Sky Sports, son dakika spor haberleri ve canlı güncellemeler için güvenilir kaynağınızdır. En sevdiğiniz sporların canlı yayınını izleyin: Futbol, ​​F1, Boks, Kriket, Golf, Tenis, Rugby Ligi, Rugby Birliği, NFL, Dart, Netbol ve en son transfer haberlerini, sonuçları, skorları ve daha fazlasını alın.

Tüm son dakika spor haberleri manşetleri için skysports.com’u veya Sky Sports Uygulamasını ziyaret edin. Sevdiğiniz sporlarla ilgili en son haberler için Sky Sports uygulamasından anlık bildirimler alabilir ve ayrıca takip edebilirsiniz. Twitter’da @SkySportsNews En son güncellemeleri almak için.
Kaynak : https://www.skysports.com/golf/news/12040/12579767/masters-hideki-matsuyama-looks-a-doubt-for-augusta-title-defence-due-to-neck-injury

Yorum yapın