MasterChef’te dokunulmazlığı kim kazandı? MasterChef 2 Kasım ilk eleme adayı kim oldu?

MasterChef Türkiye’de yeni takımlar arasındki ilk oyun kıran kırana bir rekabete sahne oldu. Yarışmacılar birbirleriyle yöresel lezzetler üzerinden düello yaptı. Takım oyununda dakikalar içinde yarışmacılar, takım arkadaşlarının tezgahlarına oyunun yarısında geçerek kaldıkları yerden yemeği yerine getirmek için çaba etti. Oyun sonunda kazanan ekip belirli oldu. Peki, MasterChef’te dokunulmazlığı kim kazandı? MasterChef’te 2 Kasım dokunulmazlığı hangi takım kazandı? MasterChef Türkiye’de haftanın ilk eleme adayı kim oldu? İşte cevabı…

MasterChef'te dokunulmazlığı kim kazandı? MasterChef 2 Kasım ilk eleme adayı kim oldu?

MASTERCHEF’TE BİREYSEL DOKUNULMAZLIĞI KİM KAZANDI?

MasterChef’te on birinci haftanın ilk dokunulmazlık oyunu büyük mücadeleye sahne oldu. Burcu göre kurulan mavi takım ile Eren’in kurduğu kırmızı takım, 1. muafiyet oyununda karşılaştı. Oyun öncesinde yapılacak yemekler ve düello eşleşmeleri belirlendi.

MasterChef’in 2 Kasım Salı bölümünde haftanın ilk ekip oyununda altı yemek yemek yapılacaktı. Bu yemekler için verilen zaman 45 dakika oldu. Eşleşmelerin kesin olduktan sonra yarışmacılar, ayarlanan yerlerine geçti ve yemeklerini yapmaya başladı. Bir zaman sonradan şeflerin çaldığı korna, yarışmacıları şoka uğrattı.

Dokunulmazlık oyununda çalınan her korna ile düello sıraları, bir arkadaki sırasına geçti. Bu şekilde vakit bitimine kadar yerlerin değişmesi devam etti. Yarışmacılar, geçtikleri sırada olan yemekleri yapmaya, tamamlamaya çalıştı. Bahşedilen vakit bitiminde ise şefler, yemeklerin bir bir tadımını yaptı ve hemen şampiyon takımı açıkladı. Bu akşam altı düello sonucunda 5-1 menfaat karşılayan Kırmızı takım, 1. muafiyet oyununu kazandı.

MasterChef'te dokunulmazlığı kim kazandı? MasterChef 2 Kasım ilk eleme adayı kim oldu?

MASTERCHEF BU HAFTANIN TAKIMLARI

Yorum yapın