Marcus Spears’a göre Draymond Green ve Kevin Durant medyadan gelen yorumları fazla kişisel alıyor


Kevin Durant ve Draymond Green, kariyerleri boyunca sıklıkla medya eleştirilerinin hedefi oldular.

Durant’in playofflardaki cansız performansı, ligin en çok gol atan oyuncusu olduğu sezonlara rağmen mirasına dair soru işaretleri yarattı. Golden State Warriors’tan Draymond Green ise birçok kez medyanın hedefi oldu – ya oyunuyla ya da fikirleriyle.

Draymond Green kısa süre önce aldığı eleştirilere değindi ve söz konusu eleştirilere yanıt vermek için sosyal medya varlığının kullanımının altını çizdi.

Green ve Durant, medya tarafından yönlendirilen yanlış anlatıları düzeltmekten çekinmediler. Brooklyn Nets yıldızı, Twitter’daki rastgele hayranlara yanıt verme boyutuna bile gitti.

youtube kapağı

“First Take”ın son bölümünde Marcus Spears, medyanın geçmişten farklı olmadığını belirtti. dedi ki:

“Yeni medyanın ne olduğunu bilmiyorum. Bir oyuncu olarak ilgilenmediğim için medyanın şu anda ne yaptığını bilmiyorum.

“Her zaman nefret eden muhabirlerimiz ve dayak yazarlarımız vardı. Televizyonda oyunla ilgili belirli şeyleri bilmeyen insanlarımız vardı ve tuhaf açıklamalarda bulundular. Bu zamanın başlangıcından beri oluyor.”

Medya ne kadar sert olursa olsun, geçmişteki oyuncular her zaman gürültüyü susturmanın ve oyunlarına odaklanmanın bir yolunu bulmuşlardır. Ancak günümüzde sosyal medyaya erişim ile birlikte haberler oyunculara eskisinden çok daha kolay ulaşıyor. Bazıları belli ki geri durmamayı seçti.

“İnsanlar ‘Oh KD böyle bir hata yaptı. Neden Golden State’ten ayrılsın ki?’ Çünkü ona söylemesini biz s*kmiştik!”— @getnickwright Kevin Durant’i savunuyor:

Marcus Spears, Green ve Durant’i medyaya geri verdikleri için destekledi, ancak bunu kişisel olarak almamaları gerektiğine inanıyor, dediği gibi:

“Draymond yapmamalı demiyorum, KD alkışlamamalı demiyorum. Benim için asla kişisel olamaz çünkü benim yaptığımı yapmıyorsun.”

“Medyumlarına sahip olan bu adamları seviyorum. Podcast’leri olmasını seviyorum. Olup bitenleri ve olup bitenleri nasıl gördüklerine dair kendi yorumlarını ortaya koyabilmelerini seviyorum, ancak zamanın başlangıcından beri görüşler, eleştiriler ve makaleler yazıldı, tamam. Olmaya devam edecek.”

Draymond Green ve Kevin Durant taraftarlarını saha dışında da eğlendiriyor

Draymond Green ve Kevin Durant, her ikisi de açık sözlü karakterlerdir ve fikirlerini söylemekten asla çekinmezler. Yaptıkları seviyede oynarken, her ikisi de durumları çözmeyi ve dibe inmeyi seven analitik bir zihne sahiptir. Daha ne? Taraftarlar, oyuncuların ne düşündüğünü bilmekten hoşlanır ve onların fikirlerine değer verir.

Green, playofflar boyunca bile podcast’i “The Draymond Green Show”da aktif oldu ve bunun için de eleştiri aldı. Ancak bu, devam etmesini engellemedi çünkü hayranlarının onun fikrini bilmeyi hak ettiğine inanıyordu.

Bugün sıra dışı konuşan var mı? Sadece yok edilecek biri olup olmadığını görmek için uygulamaya giriş yapın 👀👀👀

Kevin Durant’ın ise “The ETCs with Kevin Durant” adlı bir podcast’i var. Diğer spor dallarını ve Kevin Durant’in ticari çıkarlarını da kapsar.

Bu yıldızların her ikisi de hayranlara doğrudan ulaşmak için kendileri için bir platform oluşturmayı başardı. Bunu yaparken, medyanın anlatılarını düzeltmede ilerleme kaydettiler.

Kaynak : https://www.sportskeeda.com/basketball/news-draymond-green-kevin-durant-take-comments-media-personally-according-marcus-spears?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

Yorum yapın

SMM Panel