Marcus Bignot: Birmingham teknik direktörü, WSL’nin Tottenham’a yenilmesi sırasında kullandığı iddia edilen dil nedeniyle FA tarafından suçlandı | Futbol Haberleri


Birmingham teknik direktörü Marcus Bignot, geçen ay Kadınlar Süper Ligi’nde Tottenham’a yenildikleri maçta kullandığı iddia edilen dil nedeniyle Futbol Federasyonu tarafından suçlandı.

Bignot’un “açık veya zımni cinsel yönelime atıfta bulunan” “uygunsuz ve/veya küfürlü ve/veya aşağılayıcı bir dil” kullandığı iddia ediliyor.

Birmingham’ın resmi internet sitesinde yapılan açıklamada, “Kulübe, Marcus Bignot’un FA tarafından suçlandığı bildirildi.

“Bignot, 13 Şubat Pazar günü Barclays FA Kadınlar Süper Ligi maçında Tottenham Hotspur Women’a karşı oynadığımız maçın ardından FA Kuralı E3’ü ihlal etmekle suçlandı.

“Kural E3(1)’e aykırı olarak uygunsuz ve/veya küfürlü ve/veya aşağılayıcı bir dil kullandığı iddia ediliyor.

“Ayrıca, Kural E3(1)’in bu ihlalinin, Kural E3(2)’de tanımlandığı gibi, “Ağırlaştırılmış İhlal” olduğu ve dilin açık veya zımni olarak cinsel yönelime atıfta bulunduğu iddia edilmektedir.

“İtirazda yanıt vermesi için 4 Nisan Pazartesi’ye kadar süresi var. Şu anda başka bir yorum yapılmayacak.”

Daha erişilebilir bir video oynatıcı için lütfen Chrome tarayıcıyı kullanın

Kadınlar Süper Ligi’nde Birmingham City ile Tottenham Hotspur arasında oynanan maçın önemli anları

Sky Sports’ta WSL nasıl takip edilir

Gökyüzü sporları – 35 maçın tamamı Sky Sports Premier League, Sky Sports Football ve Sky Sports Main Event dahil Sky Sports’un amiral gemisi kanallarında sunulacak.

Gökyüzü Sporları dijital – Özel özellikler ve röportajlar, ayrıca özel canlı blog kapsamı ve Sky Sports’ta canlı oyunlardan oyun içi klipler de dahil olmak üzere SkySpots.com ve uygulama üzerinden WSL’den en son haberleri takip edin. Sky Sports’un dijital platformlarında ve YouTube kanalında bu sezon her WSL maçının özetlerini ücretsiz olarak izleyebilirsiniz.

Gökyüzü Spor Haberleri – Haftanın yedi günü, günde 24 saat çalışan Barclays FA WSL taraftarları, sezon boyunca ligin ve hikayelerinin yayın akışının yayınlandığı Sky Sports News’in (kanal 409) keyfini çıkarabilir.

WSL’nin içinde – Ödüllü yayıncı ve gazeteci Jessica Creighton tarafından düzenlenen, WSL’nin içinde Barclays FA Kadınlar Süper Ligi ve kadın futboluna dair her şeyin kapsamlı bir özetidir. 9 Eylül Perşembe gününden itibaren haftalık olarak Sky Sports Premier League’de yayınlanacak olan yarım saatlik gösteri, maçları inceleyecek ve önizleyecek, derinlemesine analizler ve özel oyuncu röportajları içerecek. İzleyiciler, hem sahadaki hem de saha dışındaki tüm hareketlerin bir özetinin yanı sıra sahne arkası erişiminin sürükleyici olmasını bekleyebilirler.

Gökyüzü Sporları Sosyal – Tüm Sky Sports’un ana sosyal medya kanallarında lig için kapsama ve görünürlüğün yanı sıra, yeni bir ısmarlama Twitter kanalı @SkySportsWSL Sky Sports’taki tüm Barclays FA WSL içeriğine ev sahipliği yapacak.

Tüm Barclays FA WSL fikstürlerini takviminize eklemek için buraya tıklayın.
Kaynak : https://www.skysports.com/football/news/12040/12572870/marcus-bignot-birmingham-coach-charged-by-fa-over-language-allegedly-used-during-wsl-loss-to-tottenham

SMM Panel PDF Kitap indir