Mandy Rose, WWE sunucusunun yat gezisine katılmasını reddetti


Mandy Rose, WWE kişiliği Matt Camp’e yat gezisine davet edilmediğini bildirdi.

Şu anki NXT Kadınlar Şampiyonu, WWE’nin The Bump programına konuk oldu. Gösteri sırasında, Liv Morgan’ın yeni SmackDown Kadınlar Şampiyonu olması hakkındaki düşüncelerini paylaştı. İkincisi, Money In The Bank evrak çantasını savunmasız bir Ronda Rousey üzerinde bozdurduktan sonra unvanı kazandı.

Mandy Rose, Liv Morgan adına mutlu olduğunu ve galibiyet öncesi bir yatta kutlama yaptıklarını ifade etti. Sonunda unvanı kazandığına göre, Toxic Cazibe üyesi zaferi kutlamak için başka bir yat almaları gerekebileceğini ifade etti.

WWE’nin The Bump sunucusu Matt Camp, yatta bir gösteri yapacakları konusunda şaka yaptı ve Twitter’da buna tepki gösterdi:

“Poseidon, Mandyyyyyyy’ye bak” @WWE_MandyRose #BumponaBoat.

Mandy Rose daha sonra tweet’e yanıt vererek geziye davet edilmediğini bildirdi:

“Ur mat 😑 yata davet edilmedi” – yazdı.


Eski NXT yıldızı Tino Sabbatelli, Mandy Rose’un ekran dışında nasıl olduğu hakkında yorum yapıyor

God’s Greatest Creation şu anda eski WWE NXT güreşçisi Tino Sabbatelli ile romantik bir ilişki içinde. Bir süredir birlikteler ama özel hayatları hakkında pek bir şey bilinmiyor.

üzerinde bir görünüm sırasında Sportskeeda’nın UnSKripted’i Sabbatelli, Dr. Chris Featherstone ile Mandy’nin ekrandaki karakterinden oldukça farklı olduğunu açıkladı:

Tino Sabbatelli, “Ah, harika biri! O en alçakgönüllü, gerçekçi, sevecen, iyi kalpli kadınlardan biri” dedi. “Onun harika bir insan olduğunu biliyorsun. Karakterini oynamakta harika bir iş çıkardığını söyleyebilirim, ama bu Mandy Rose değil. O bir insan değil. Son derece minnettarım ve kutsanmış durumdayım; bilirsiniz, beni her yönden daha iyi yapıyor. onun hakkında söyleyebileceğim yeterince iyi kelime yok, ama o harika” – dedi.

Mandy, geçen Salı günü NXT 2.0’da Roxanne Perez’e karşı NXT Kadınlar Ünvanını başarıyla korudu. 250 günden fazla bir süredir altını elinde tutuyor.

NXT Kadınlar Şampiyonu olarak saltanatı hakkında ne düşünüyorsunuz? Aşağıdaki yorum bölümünde bize bildirin!


Goldberg’in The Fiend’i neden yendiğini buradan öğrenin
Kaynak : https://www.sportskeeda.com/wwe/news-mandy-rose-rejects-wwe-host-attending-yacht-trip?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

SMM Panel PDF Kitap indir