Mandy Rose, mevcut AEW Şampiyonuna içten bir mesaj gönderiyor


WWE NXT Kadınlar Şampiyonu Mandy Rose geçtiğimiz günlerde AEW Kadınlar Şampiyonu Thunder Rosa’ya içten bir mesaj gönderdi.

Rosa son zamanlarda ortaya çıktı Bozuk Açık Radyo, NXT Kadınlar Şampiyonu’na övgüler yağdırdığı yer. AEW yıldızı, Rose’un son birkaç yılda muazzam bir ilerleme kaydettiğini ve daha fazla saygıyı hak ettiğini belirtti.

İki kadın o zamandan beri Twitter’da birbirlerine olan hayranlıklarını belirten çok sayıda mesaj gönderdiler.

Yakın tarihli bir tweet’te Rose, AEW’deki meslektaşı hakkında çok şey düşündüğünü söyledi.

“Ben de seni çok iyi düşünüyorum, saygılar!”


AEW Kadınlar Şampiyonu Thunder Rosa, Mandy Rose’un adanmışlığı hakkında yorum yaptı

Toksik Cazibe liderinin NXT’deki görevi şu ana kadar canlandırıcıydı. Mandy Rose, Haziran 2021’de WWE’nin üçüncü brand’ine geçti. NXT 2.0: Halloween Havoc’ta Raquel Rodriguez’i yenerek NXT Kadınlar Ünvanını kazanması sadece dört ayını aldı.

Worlds Collide’da, Üçlü Tehdit maçında Meiko Satomura ve Blair Davenport’u yenerek NXT Birleşik Krallık Kadınlar Şampiyonası ile NXT Kadınlar Şampiyonası’nı birleştirirken şapkasına bir tüy daha ekledi.

üzerinde konuşmak Bozuk Açık RadyoThunder Rose, Rose’u şampiyon olarak bağlılığından dolayı alkışladı.

“NXT’nin kadınlar bölümünü bir şampiyon olarak temsil etmeye gerçekten kararlı. Yüksek uçan biri olmayabilir, süper muhteşem olabilir, ama yaptığı şey bence çok önemli çünkü bu size birine zaman ayırıp ayırmadığınızı gösteriyor. Onlara inanırsanız, bu şekilde gelişebilir ve bu şekilde olabilirsiniz. Bence Mandy Rose biraz daha saygıyı hak ediyor çünkü o gerçekten çok ama çok sıkı çalışıyor” dedi.

Mandy Rose bir yıldız, ana kadroya hazır

Toxic Attraction lideri, geçen ay NXT Kadınlar Şampiyonu olarak 365 günü geride bırakarak, bir yıl boyunca bu unvanı elinde tutan üçüncü kadın oldu.

Bu arada Thunder Rosa sakatlığı nedeniyle sahalardan uzak dururken, Toni Storm geçici AEW Kadınlar Şampiyonu. Rosa’nın şirkete ne zaman döneceği henüz belli değil.


Rosa’nın Rose hakkındaki yorumlarından ne çıkardınız? Aşağıdaki yorumlar bölümünde bize bildirin.

Buraya Tıkla Drew McIntyre’ın Royal Rumble’ı kimin kazanacağını düşündüğünü öğrenmek için. O gerçek bir güç merkezi!

Hızlı Linkler

Sportskeeda’dan daha fazlası
Kaynak : https://www.sportskeeda.com/wwe/news-mandy-rose-sends-heartfelt-message-current-aew-champion?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

SMM Panel PDF Kitap indir