Mandy Rose, 30 yaşındaki WWE yıldızının kendisini NXT Kadınlar Şampiyonluğu için tahttan indireceğini söylemesine 4 kelimelik bir tepki verdi.


Mandy Rose, Alba Fyre’ın WWE NXT Kadınlar Şampiyonası için onu tahttan indirme şansı olmadığını düşünüyor.

Altın Tanrıça şampiyon olarak 330 günü aştı ve Asuka’nın 510 günlük rekorunu kırma yolunda ilerliyor. 26 Ekim 2021’de Halloween Havoc’ta Chucky’nin seçtiği Trick or Street Fight maçında Raquel Rodriguez’i yenerek gıpta edilen unvanı aldı.

Rose, NXT 2.0’ın yakın tarihli bir bölümünde Alba Fyre ile karşı karşıya geldi ve görünüşe göre, Alba Fyre gözünü oyuna dikmiş gibi görünüyor.

WWE NXT hesabı kısa süre önce Twitter’da, Toxic Cazibe liderini tahttan indirecek olanın kendisi olacağını belirten Alba Fyre’ın da dahil olduğu bir skeç yayınladı. Mandy Rose daha sonra eski NXT UK Kadınlar Şampiyonunun unvanını alma şansının olmadığını söyleyerek yanıt verdi.

Mandy, “Bir şans değil tatlım,” diye yazdı.


WWE Evreni, Mandy Rose’un Alba Fyre hakkındaki tweetine tepki gösteriyor

God’s Greatest Creation, Cora Jade, IYO SKY, Wendy Choo ve Meiko Satomura gibi isimleri yenerek NXT Kadınlar Şampiyonasını uzun süren unvan saltanatı boyunca korudu.

World’s Collide’da Blair Davenport ve Satomura’ya karşı zafer kazanarak NXT UK Kadınlar Şampiyonluğu kemerini de alarak iki şampiyonayı birleştirdi. Hüküm süren Undisputed NXT Kadınlar Şampiyonu olarak, şimdi WWE’nin üçüncü markasında bölümün tepesinde duruyor.

Alba Fyre’ın Mandy’yi tahttan indirme şansı var mı? WWE Evreni, aşağıda kontrol edebileceğiniz konuyla ilgili düşüncelerini paylaştı:

@WWE_MandyRose Alba Fyre 🙂 geri gelmeye devam ediyor belki onu 4. üye soyundan yapar ve The Judgment bugünlerde bunu yapıyor …sadece söylüyorum.

Golden Goddess ve Alba Fyre, NXT Kadınlar Şampiyonası için zorlu bir maç çıkarabilir. Fyre daha önce şampiyonluğu hiç elinde tutmadı, bu yüzden neyin galip geleceğini ve kemeri elindeyken kimin çekip gideceğini görmek ilginç olacak.


Alba Fyre’ın Mandy Rose’u tahttan indirmek için gerekenlere sahip olduğunu düşünüyor musunuz? Aşağıdaki yorumlarda sesi kapatın!


Eski bir WWE Şampiyonu, Triple H ve Vince McMahon’un rejimlerini karşılaştırmanın haksızlık olduğunu söylüyor burada
Kaynak : https://www.sportskeeda.com/wwe/news-mandy-rose-4-word-reaction-30-year-old-wwe-star-saying-dethrone-nxt-women-s-title?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

SMM Panel PDF Kitap indir