Manchester United’da Solskjaer’in yerine Zidane’ın ismi geçiyor!

İngiltere Premier Lig’de son 6 maçında yalnızca 1 başarı alabilen Manchester United’da Ole Gunnar Solskjaer’in durumu tartışılmaya devam ediyor. Norveçli teknik adamın; ulusal arada futbolculara 1 hafta müsade verip, ülkesine tatile gitmesi İngiltere’de kavga yarattı.

İngiltere Premier Lig’de kurduğu gösterişli kadroya rağmen, beklentileri karşılayamayan Manchester United’da teknik direktör Solskjaer’in ulusal arada takıma 1 hafta müsade vermesi tepkiyle karşılandı. Alınan kötü sonuçların ardındaki takımın başında kalıp kalmayacağı tartışma konusu olan Norveçli teknik adam, ulusal arada takıma 1 hafta izin verip ülkesine tatile gitti. Solskjaer’in bu kararı ülkede şaşkınlıkla karşılandı. Son 10 maçında sahadan 5 kere mağlup ayrılan Manchester United; iç sahada Liverpool’a 5-0 köşeye kıstırılmış, son olarak da Manchester derbisinde yine sahasında City’e 2-0 kaybetmişti.

ZIDANE’IN İSMİ GEÇİYOR

ÖTE YANDAN koltuğu sallanan Solskjaer’in yerine Zinedine Zidane’ın ismi geçiyor. Fransız teknik adam, daha önce Real Madrid’de Varane ve Ronaldo ile büyük başarılar yakalamıştı. Takımda keza Pogba ve Martial gibi Fransız futbolcuların da yer almasından nedeniyle Zidane’ın ismi ön plana çıkıyor. Fransız teknik adam son olarak Real Madrid’deki görevinden Mayıs ayının sonunda ayrılmıştı.

Yorum yapın