Manchester United ve PSG, kulüp 24 yaşındaki oyuncuya 100 milyon sterlinlik fiyat etiketi atarken transfer darbesi aldı: Raporlar


RB Leipzig, bu yaz Christopher Nkunku için Manchester United ve Paris Saint-Germain’i (PSG) fiyatlamak istiyor.

Nkunku, yakın zamanda tamamlanan sezonda Bundesliga kulübü için çok formdaydı. Forvet olarak oynadığı tüm müsabakalarda oynadığı 50 maçta 35 gol attı ve 19 asist yaptı.

Fransız milli takımın RB Leipzig için gösterdiği performans, onun Avrupa’nın en iyi kulüplerinin transfer istek listesine girdiğini gördü. Arsenal, Manchester United ve PSG, bu yaz forvet imzalamakla ilgilendi.

Ancak RB Leipzig, taliplerini hayal kırıklığına uğratmak amacıyla Nkunku’ya 100 milyon sterlinlik bir fiyat etiketi yapıştırdı. Bağımsız. 24 yaşındaki oyuncunun şimdi Alman üst düzey kulübünde kalması bekleniyor.

United, Nunez’den sonra Nkunku’ya geçmeyi düşünmüştü, ancak bu yaz Leipzig’de kalacağı neredeyse kesin. 100 milyon sterlinlik fiyat belirlendi.Arsenal ve PSG de ilgileniyor. Liverpool, Nunez ile doğal olarak değiştibağımsız.co.uk/sport/football…

RB Leipzig, Nkunku’yu kulüpte bir yıl daha kalmasının geleceği için iyi durumda olacağına ikna etti. Rapora göre, oyuncunun şimdi onlarla bir serbest bırakma maddesi de içeren bir sözleşme uzatması imzalaması bekleniyor.

Söz konusu kaynağa göre Arsenal ve PSG, Nkunku için 100 milyon sterlinlik bir ödeme yapmaya istekli olacak. Ancak Manchester United’ın 2022-23 sezonu öncesinde bunu yapması pek olası değil.

Red Devils’in yaz için bütçesinin satış öncesi 120 milyon sterlin olduğu söyleniyor. Nkunku, bu yıl Premier Lig devleri için ulaşılamaz bir hedef olabilir.


Liverpool ayrıca Manchester United ve PSG hedefini imzalamayı da düşündü

The Independent’ın haberine göre Liverpool, bu yaz RB Leipzig’den Nkunku’yu kadrosuna katmayı da düşündü. Ancak, Benfica forveti Darwin Nunez’in Anfield’a gitmesiyle, Kırmızıların Fransız’a olan ilgisinin şimdilik sona ermesi bekleniyor.

Benfica’da var Liverpool ile bir anlaşmaya vardıklarını zaten doğruladılar. Nunez’in satışı üzerine. Uruguaylı futbolcunun Manchester United için de bir hedef olduğunu belirtmekte fayda var.

Resmi ve işte başlıyoruz! Darwin Núñez, Liverpool’un yeni oyuncusu Benfica’dan kalıcı bir sözleşme imzaladı. 🚨📑 #LFCBenfica’nın açıklaması, “75 milyon € ücret artı 100 milyon €’luk pakete ulaşmak için eklentiler için şimdi imzalanan anlaşmayı” doğruluyor.Núñez bugün tıbbi olarak 2028 yılına kadar imzalayacak.Hiç şüphe olmadı.

Red Devils’in 22 yaşındaki oyuncuyu imzalayamaması, rapora göre PSG tarafından da aranan Nkunku için ciddi bir hamle düşünmeye sevk etti. Ancak, RB Leipzig’in ona 100 milyon sterlinlik bir fiyat etiketi koymasından sonra, şimdilik forvete olan ilgilerini arka planda tutmak zorunda kalabilirler.

Erik ten Hag’ın orta sahayı acilen güçlendirilmesi gereken bir alan olarak gördüğü bildiriliyor. Old Trafford ekibi, Barcelona’dan Frenkie de Jong’u kadrosuna katmak için bir anlaşma üzerinde çalışıyor. İngiliz devleri de Ajax kanat oyuncusu Antony için bir hamle düşünüyor.


Dakir Mohammed Thanveer tarafından düzenlendi
Kaynak : https://www.sportskeeda.com/football/rumor-manchester-united-psg-dealt-transfer-blow-club-slap-100-million-price-tag-24-year-old-reports?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

SMM Panel PDF Kitap indir