Manchester United Transfer Haberlerinde Geçen Hafta: Cristiano Ronaldo, Old Trafford’dan ayrılmak için destek verdi; Eski oyuncu, Red Devils’in Christian Eriksen’e uyacak şekilde dizilişi değiştirmesi gerektiğini söylüyor; ve dahası


Manchester United bu yaz henüz imza atmadı. Premier Lig devleri, UEFA Şampiyonlar Ligi’ne katılmaya hak kazanamadıkları bir başka sinir bozucu sezona katlanmalarına rağmen, blokları geride bıraktılar.

Bu arada Trevor Sinclair, Cristiano Ronaldo’nun bu yaz Old Trafford’dan ayrılması için destek verdi. Başka bir yerde, Gabriel Agbonlahor, Red Devils’in Christian Eriksen’i takıma dahil etmek için dizilişini değiştirmesi gerektiğine inanıyor.

Bu notta, 24 Haziran 2022’deki önemli Manchester United transfer hikayelerine bir göz atın:


Cristiano Ronaldo, Old Trafford’dan ayrılmak istiyor

Cristiano Ronaldo, Old Trafford'dan çıkabilir.
Cristiano Ronaldo, Old Trafford’dan çıkabilir.

Manchester City’nin eski kanat oyuncusu Trevor Sinclair, Cristiano Ronaldo’nun bu yaz Old Trafford’dan ayrılabileceğine inanıyor. Son raporlar, Portekizlilerin Manchester United’ın transfer pazarındaki aktivite eksikliğinden hayal kırıklığına uğradığını gösteriyor.

Cristiano Ronaldo bu yaz Manchester United’dan ayrılmaya hazır.

Ile konuşmak konuşmaSPORTSinclair, Ronaldo’nun bu yaz Amerika’ya taşınabileceğini söyledi.

“Manchester United, Ronaldo’yu tutmak istiyor; Ten Hag onunla çalışmak istiyor ama şu anda Ronaldo kadroya bakıyor ve ‘neden kalmak isteyeyim ki?’ diye düşünüyor. Bu kadro ilk dörde yaklaşamayacak. Sinclair, Manchester United’dan daha büyük bir kulübe katılmayacak ama yapacağı şey, gittiği her yerde gol atmak” dedi.

O devam etti:

“Bu, ‘Biliyor musun, son 20 yıldır Avrupa futbolunda şov yapmayı seviyorum; Amerika’ya gidip hayatımın tadını çıkarmak isteyebilirim’. Durumun böyle olduğunu söylemiyorum, ama neden mevcut kadroyla Manchester United’da olmak, zirveye, en iyi takımlara karşı savaşmak ve sola, sağa ve merkeze yenilmek isteyesiniz?”

Sinclair ekledi:

“Ronaldo’nun böyle bir yıl daha istediğini düşünmüyorum ve bence telaşlanmakta ve Manchester United’a biraz baskı yapmakta haklı.”


Gabriel Agbonlahor, Manchester United’ın dizilişini Christian Eriksen’e göre değiştirmek zorunda olduğunu söyledi.

Christian Eriksen'in Old Trafford'da hayranları var.
Christian Eriksen’in Old Trafford’da hayranları var.

Aston Villa’nın eski golcüsü Gabriel Agbonlahor, Manchester United’ın Christian Eriksen’i takımda barındırmak için elmas dizilimine geçmesi gerekebileceğine inanıyor. Red Devils, bu yaz Bosman’da forma giyecek olan eski Tottenham Hotspur oyun kurucu ile yoğun bir şekilde bağlantılı.

Ile konuşmak futbol içeriğiAgbonlahor, Eriksen ve Bruno Fernandes’in birlikte başlama ihtimalinin düşük olduğunu söyledi.

“Bence bu iyi bir transfer olur (Man United için). Ben sadece onun o takımda başladığını görmüyorum; Eriksen ve Fernandes’i başlatamazsınız; çalışmıyor. Man United açıktı; savunmaları biraz zayıf. Orada iki bakıcıya ihtiyaçları var,” dedi Agbonlahor.

O devam etti:

“Eriksen’in nerede oynadığını göremiyorum; Onu kanatta görmüyorum çünkü o bir kanat oyuncusu değil; 10 numara ya da orta sahanın merkezinde oynayabilir. Belki garip bir dizilişi getirir ve oynarsın, belki bir elmas denemek ve ona bir şekilde sığdırmak için. Bunu Man United’ın ihtiyacı olan bir şey olarak görmüyorum; bu rolü oynayan Bruno Fernandes var.”


Paddy Kenny, Red Devils taraftarlarının transfer etkinliğinin olmaması konusunda endişelenmesi gerektiğine inanıyor

Eski Leeds United kalecisi Paddy Kenny’ye göre Red Devils taraftarları, takımlarının bu yaz aktivite eksikliği konusunda endişelenmeli. Red Devils, sayısız isimle bağlantılı olmasına rağmen henüz bir oyuncuyla sözleşme imzalamadı.

Ile konuşmak futbol içeriğiKenny, Premier Lig devlerinin son birkaç sezonda geriye gittiğini söyledi.

“Bu garip; sezon öncesinden birkaç hafta uzaktayız ve yeni yüzler yok. Çok garip. Bence Man United için endişe verici zamanlar, yalan söylemeyeceğim. Son üç ya da dört sezon boyunca gittikleri yol, benim için geriye gidiyor gibi görünüyor” dedi Kenny.

Ekledi:

“Yakında birinin gelip gelmediğini görmek ilginç olacak çünkü bir revizyondan geçiyorlar. Taraftarların endişelenmesi gerektiğini düşünüyorum. Liverpool ve Tottenham’da çok sayıda oyuncu geliyor, Arsenal de. Bu yüzden Man United’ın bazı oyuncuları alması gerekiyor.”


Futbol dışındaki sporlarla ilgileniyor musunuz? Tıklamak burada
Kaynak : https://www.sportskeeda.com/football/news-manchester-united-transfer-news-roundup-cristiano-ronaldo-backed-leave-old-trafford-red-devils-change-formation-suit-christian-eriksen-says-former-player-june-24-2022?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

SMM Panel PDF Kitap indir