“Manchester United ondan kurtuldu”


BeIN Sports sunucusu Richard Keys eski Manchester United’ı ‘virüs’ olarak damgalayan Paul Pogba’yı eleştirdi.

29 yaşındaki Pogba, 2016’da Juventus’tan 89 milyon sterlinlik bir kulüp rekoru transferinin ardından kulüpte altı yıl geçirdikten sonra United’dan ayrılmaya hazırlanıyor. Sözleşmesi bu yaz sona eriyor.

Red Devils formasıyla 232 maçta forma giydi, 39 gol attı ve 51 asist yaptı.

Kulüpte geçirdiği süre, algılanan katkı eksikliği ve zayıf form durumu nedeniyle sürekli eleştirilere maruz kaldı. Birçoğu, Old Trafford’da sahne arkasında bir engel olduğunu düşünüyor ve kesinlikle Keys bu duyguları tekrarlıyor.

Pogba, United’dan ayrılışına ışık tutan ‘Pogmentary’ başlıklı bir Amazon belgeseli yayınladı.

Hayranların öfkesini çeken Red Devils’ten gelen bir teklif üzerine yorumlar yaptı ve ardından Keys Fransız’ı çarptı.

Fransız orta saha oyuncusu dedi ki (aracılığıyla İfade etmek):

“Her şey oyuncular için. Kulüplerinde kendilerini önemli hissetmeleri gerekiyor. Ve takımlarında kendilerini önemli hissetmeleri gerekiyor. Eğer buna sahip değilseniz, her şey biter.”

Keys, Pogba’nın belgesel hakkındaki yorumlarına tweet atarak tepki verdi:

“Pogmentary’de beni Pogba’nın bir virüs olmadığına ve United’ın ondan kurtulduğuna ikna edecek bir şey olduğundan şüpheliyim. Haftada 300.000 £ – hiçbir şey mi? Sevildiğini hissetmedin mi? Lütfen. Mourinho bana sıralarından bahsetti ve alınması gereken tek bir taraf var.”

Pogba, Juventus’a geri dönecek gibi görünüyor. Günlük posta dört yıllık bir anlaşmaya vardığını bildirdi.

Pogmentary’de beni Pogba’nın bir virüs olmadığına ve United’ın ondan kurtulduğuna ikna edecek bir şey olduğundan şüpheliyim. 300.000 £/hafta – hiçbir şey mi? Sevildiğini hissetmedin mi? Lütfen. Mourinho bana sıralarından bahsetti ve alınması gereken tek bir taraf var.


Manchester United’ın eski teknik direktörü Jose Mourinho, Paul Pogba’yı virüs olarak nitelendirdi.

Jose Mourinho ve Paul Pogba hiç karşı karşıya gelmediler
Jose Mourinho ve Paul Pogba hiç karşı karşıya gelmediler

2018’de, eski Manchester United yöneticisi Jose Mourinho ve Paul Pogba arasında huzursuzluk çıktığına dair haberler çıktı.

Bir Manchester United kaynağı, Mourinho’nun Pogba’yı takım arkadaşlarının önünde virüs olarak adlandırdığını bildirdi. Güneş):

“Kapalı bir odada virüslü gripli bir insan gibisin – o virüsü başkalarına bulaştırıyorsun. Oynamıyorsun, oyunculara ve taraftarlara saygı duymuyorsun ve etrafındaki iyi, dürüst insanların zihniyetini öldürüyorsun. sen.'”

İkili, United’da birlikte oldukları süre boyunca birçok kez çatıştı, ancak Old Trafford’dan Fransız’dan önce ayrılan Mourinho oldu. Portekizli 2018’de görevden alındı.

İkili arasında kameralara yansıyan bir diğer gergin an ise Carrington antrenman sahasında Portekizli menajerin Pogba ile çatıştığı andı.

SADECE İÇİNDE! 😳Frosty görüntüleri az önce @ManUtdPaul Pogba ile Jose Mourinho arasındaki antrenman… ❄️Bu sabah ikili arasında neler konuşuldu? 👀

Mourinho’nun, Manchester United’ın Carabao Kupası’nda Derby County’ye yenilmesinin ardından yaptığı Instagram paylaşımı nedeniyle orta saha oyuncusuna sinirlendiği bildirildi. Muhafız).

Pek çoğu, ikilinin soğuk ilişkisinde taraf oldu ve ikisi de Old Trafford’dan şüpheli bir itibarla ayrıldı.

Kaynak : https://www.sportskeeda.com/football/news-manchester-united-well-rid-him-richard-keys-labels-pogba-virus-controversy-involving-documentary?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

Yorum yapın

SMM Panel