Manchester United, 24 yaşındaki Serie A yıldızının imzası için Real Madrid ile mücadele edecek.


Manchester United bildirildiğine göre Atalanta’dan Merih Demiral için Real Madrid ile boynuzları kilitlemeye başladı. Türk savunma oyuncusu şu anda Juventus’tan Bergamo’da kiralık ve Gian Piero Gasperini’nin tarafında etkiledi.

O ile doğru evde baktı Gli Orobici, şu ana kadar en çok maça çıkan 19 maça çıkarken iki gole de katkı sağladı. 24 yaşındaki oyuncunun iyi form koşusu, Avrupa’nın bazı üst taraflarını, United dahil olmak üzere, karmakarışık savunmalarını güçlendirmek isteyenleri uyardı.

Red Devils, Premier Lig’de 28 maçta 40 gol yedi ve ligde sadece sekiz taraf, kampanyanın bu aşamasında daha fazlasını gönderiyor.

?Atalanta formasıyla bu sezon üst düzey performans sergileyen Merih Demiral için Real Madrid’in ardından Atletico Madrid de uğraşıyor. 24 milli futbolcuyla Manchester United da yetiştirilir. (@yakupçınar)

Harry Maguire’ın son haftalarda başına bela olan, Raphael Varane’nin yaralanmaya meyilli olduğu ortaya çıkan ve Victor Lindelof’un sıcak ve soğuk esmesiyle, takviyelere umutsuzca ihtiyaç duyuluyor.

Demiral, şu anki formu göz önüne alındığında mevcut seçeneklerinde büyük bir yükseltme olduğunu kanıtlayacak bir anlaşmada Manchester United için potansiyel bir hedef olarak ortaya çıktı. Ancak Old Trafford tarafı, La Liga devleri Real Madrid ve Atletico Madrid’den imzası için rekabet edecek.

Türk yayın organı Fanatik tarafından yayınlanan bir tweet’e göre, her iki Madrid rakibi de Türk enternasyonalini takip ediyor. Manchester United’ın başına bela olan savunma sorunları göz önüne alındığında, taraf için çok uygun olacak, ancak onun Madrid taraflarını gözden kaçırmasını görmek zor.

Atletico, Şampiyonlar Ligi’nde United’ı yenerken Real Madrid, PSG’yi çarpıcı bir şekilde devirerek kimlik bilgilerini yeniden doğruladı. Avrupa soyağacı göz önüne alındığında, Demiral, Manchester United’ı reddeden İspanyol devlerinden biri arasında seçim yapmaya cazip gelebilir.


Manchester United, Harry Maguire’ı oynamayı bırakacak mı?

Demiral destanının nasıl sonuçlandığını görmek ilginç olacak, ancak şimdilik United, kadroda bir sorumluluk haline gelen Maguire’ı oynamayı bırakmak zorunda kalabilir.

Eski Leicester City defans oyuncusu arkada çok fazla hata yaptı ve gollere yol açtı, ayrıca yakın zamanda Tottenham Hotspur’a karşı kendi kalesine feci bir gol attı.

Harry Maguire, Premier Lig’de Manchester United’a karşı Old Trafford’da (1) onlar için kaydettiği kadar gol attı. Bu, PL kariyerindeki ilk kendi kalesine gol oldu. ?

Taraf, endişe verici bir oranda gol attı ve şu anda bunu engellemenin en iyi yolu, onu yedek kulübesine bırakmak ve şimdi ile sezonun sonu arasında daha fazla felaketten kaçınmak.

Kaynak : https://www.sportskeeda.com/football/rumor-manchester-united-set-battle-real-madrid-signature-24-year-old-serie-a-star-reports?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

Yorum yapın