Madcap Moss, WWE’de neden malları olmadığını açıklıyor


Andre the Giant Memorial Battle Royal Kazanan Madcap Moss geçtiğimiz günlerde neden WWE Shop’ta satılık herhangi bir ürününün listelenmediği hakkında yorum yaptı.

SmackDown yıldızı, babyface’e dönmeden ve eski Birleşik Devletler Şampiyonu ile ayrılmadan önce ana kadroda Happy Corbin’in uşağı olarak sunuldu. Ayrıca WrestleMania 38’den önce SmackDown’da düzenlenen Andre the Giant Battle Royal’in de galibi.

Steve Fall ile bir röportaj sırasında NBC Spor BostonMadcap Moss, şu anda herhangi bir malı olmamasının nedeninin, hukuk ekibinin birkaç fikri reddetmesi olduğunu belirtti.

“Biliyorsun, bunun üzerinde çalışıyoruz. [merchandise]. Ve yasal olarak reddedilen birkaç fikir var ve tam olarak ne yapacağımızı bulmamız gerekiyor. Hiçbir şeyi aceleye getirmek istemiyorum, ilk Madcap ürününün, ilk Madcap gömleğinin insanların giymekten gerçekten heyecan duyacağı bir şey olmasını istiyorum. Ve yakında çözeceğiz ve onu çıkaracağız ve havalı bir gömlek olacak. Kendime güveniyorum,” dedi Moss. [1:38 – 2:02]

Röportajın tamamına buradan göz atabilirsiniz:

youtube kapağı

Madcap Moss, WWE’deki önceki görünümünden Happy Corbin’in sorumlu olduğunu söyledi

Aynı röportaj sırasında, 2022 Andre the Giant Memorial Battle Royal galibi eski müttefiki Happy Corbin’e açıldı. Corbin’in eski giyim tarzından sorumlu kişi olduğunu belirtti.

“Biliyorsun, onun [Happy Corbin’s] aramak. İmza fötr şapkaları vardı ve benim kendi imzam olan şeyi almamı istedi. Ve bana birkaç farklı şey seçme şansı verdi. Ve bilirsin, jartiyerlerin de bir işlevi olduğunu düşündüm. Biliyorsun, pantolonu tutuyorlar ve ben bir kemerle ikiye katlamaya karar verdim.”

Madcap Moss kısa süre önce Men’s Money in the Bank merdiven maçında yarıştı ancak evrak çantasını kazanamadı. Ana kadroda bir sonraki adımda ne yapacağını ve kime karşı çıktığını görmek ilginç olacak.

Madcap Moss ürünleriyle ilgilenir misin? Aşağıdaki yorumlar bölümünde bize bildirin.


Bu makaleden alıntılar kullanırsanız, lütfen NBC Sports Boston’a teşekkür edin ve transkripsiyon için Sportskeeda Wrestling’e bir H/T verin.


Alberto Del Rio, WWE’den ayrıldıktan sonra Paige’e başarılar diledi. Ayrıntılar burada.
Kaynak : https://www.sportskeeda.com/wwe/news-madcap-moss-merchandise-wwe?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

SMM Panel PDF Kitap indir