Madcap Moss, WrestleMania SmackDown’da battle royal’i kazandı


WrestleMania SmackDown, 2022 Andre the Giant Battle Royal ile başladı. Yüksek profilli şampiyonlarla dolu bir alanda, beklenmedik bir performans maçı kazandı. Madcap Moss, son olarak Birleşik Devletler Şampiyonu Finn Balor’u eleyerek diğer rakipleri geride bıraktı.

Moss, Balor, Dolph Ziggler, Shanky, Jinder Mahal, Apollo Crews ve Damian Priest dahil olmak üzere diğer birçok WWE yıldızını geride bıraktı. Stand & Deliver öncesinde, NXT gazisi Tommaso Ciampa da maçta yer aldı.

Son yarışmacılar arasında Ciampa, Ziggler, Robert Roode, Balor ve Moss vardı. Moss, maçın başlarında Happy Corbin kısaca ringde göründüğü için birkaç kez elemeyi geride bıraktı. Her iki eleme korkusu da Ciampa’nın eline geçti.

Moss ayrıca Dallas’taki taraftarlara büyük galibiyetinin ardından kendine has şakalarından birini yaptı. Onu her zamanki gibi yuhaladılar. Kalabalık, maçın en bebeksi yüzü olduğu için Balor’un arkasındaydı.

WrestleMania’dan sonra Moss için galibiyet ne anlama geliyor?

Son zamanlarda Drew McIntyre için bir kum torbası olsa da, galibiyet Moss için biraz zorlama anlamına gelebilir. McIntyre ile birçok maçta cesaretini gösterdi. Corbin, Moss’u kurban piyon olarak kullandı, ancak ikili muhtemelen bu yıl içinde bölünebilir.

Ancak Corbin ve Moss bir arada kalırlarsa ve WrestleMania’nın ardından Kıtalararası veya SmackDown Takım Şampiyonalarını hala bebek yüzlü biri tutuyorsa, mutlu insanlar bu unvanların peşinden gidebilirler. Ciampa, Moss’u neredeyse iki kez ortadan kaldırdığından, belki de bu, Ciampa’nın Stand & Deliver’tan sonra SmackDown’a katılacağının bir işaretidir.

WrestleMania hafta sonundan sonra işler değişebilir, bu yüzden gelecekteki açılarla ilgili her şey masada. Kazanması beklenen isim olmasa da Moss, geçen yıl SmackDown’da istikrarlı bir şekilde yer aldı. Fırsat verildiğinde, en azından maçlarda teslim oldu.

Bununla birlikte, şakalar daha fazla çalışmaya ihtiyaç duyabilir.


Jinder Mahal, Stone Cold Steve Austin hakkında kontrol edebileceğiniz ilginç bir söylenti duydu. burada

Düzenleyen Genci Papraniku

canlı anketCANLI ANKET

S. Madcap Moss Andre the Giant Battle Royal’i kazanmalı mıydı?

şimdiye kadar 2 oy