Maç Raporu – St Helens Bayanlar – – – Leeds Rhinos Bayanlar


Fran Goldthorp (iki), Caitlin Beevers ve Jasmine Earnshaw-Cudjoe’nun denemeleri, Leeds Rhinos’un St Helens’te 14-0 geriden gelip maçın son dakikasında galip geldiğini gördü; Jodie Cunningham, Zoe Harris, Amy Hardcastle ve Tara Jones, Saints için denemeler yaptı

Son Güncelleme: 23/06/22 19:54

Fran Goldthorp, Leeds için St Helens'te 14-0 geride döndüklerinde geç kazanan bir gol attı.

Fran Goldthorp, Leeds için St Helens’te 14-0 geride döndüklerinde geç kazanan bir gol attı.

Fran Goldthorp’un neredeyse final maçında yaptığı son denemede, Leeds Rhinos, Perşembe günkü tarihi Süper Lig çift başlı maçında St Helens deplasmanında 20-18’lik dramatik bir galibiyet elde etti.

İkinci yarı Tara Jones denemesi, Rhinos 14-0’dan oyunun son dakikasına kadar oyunu 14-14’te eşitlemek için geri döndükten sonra St Helens’in Leeds’i geçmesini sağlayacak gibi görünüyordu.

Jodie Cunningham, Zoe Harris ve maçın oyuncusu Amy Hardcastle’ın denemeleriyle Saints 22. dakikada 14-0 öne geçti.

Amy Hardcastle sansasyonel bir gol attı ve maçın oyuncusu seçildi

Amy Hardcastle sansasyonel bir gol attı ve maçın oyuncusu seçildi

Goldthorp ikinci periyottaki iki denemenin ilki ile maçı eşitlemeden önce, Leeds ilk yarının geri kalanında Caitlin Beevers ve Jasmine Earnshaw-Cudjoe aracılığıyla iki denemeyle geri döndü ve işleri molada 14-10 bıraktı.

Sıkı bir rekabet, bundan sonra, Jones’un Saints’i tekrar öne koymasıyla birlikte, çekildi ve aktı, ancak Harris, doğrudan dönüşümü geniş ölçüde kaçırdı.

Twice St Helens, video hakeme gönderilen potansiyel deneme çabalarına sahipti, ancak hem Eboni Partington hem de Paige Travis, muhteşem Leeds savunmasıyla reddedildi.

Geç saatlerde çarpıcı bir solo çabayla kazanmak için Goldthorp’tan ayrıldı ve Leeds’e 2019’dan bu yana St Helens’e karşı ilk galibiyetini verdi.

Takip etmek için daha fazlası…
Kaynak : https://www.skysports.com/rugby-league/st-helens-ladies-vs-leeds-rhinos-women/report/57069

Yorum yapın

SMM Panel