Maç Raporu – Gövde 6 – 60 St Helens


St Helens, Betfred Super League’in Lig Liderleri Kalkanını güvence altına almaya bir adım daha yaklaşmak için Hull FC’ye karşı 11 denemede koştu; Skor çizgisi, Siyah-Beyazlıların 2022’de üçüncü kez 60 sayı kabul ettiğini gösteriyordu.

Son Güncelleme: 14/08/22 17:55

Louie McCarthy-Scarsbrook, St Helens için Hull FC'ye karşı ikinci denemesinden dolayı tebrik edildi

Louie McCarthy-Scarsbrook, St Helens için Hull FC’ye karşı ikinci denemesinden dolayı tebrik edildi

St Helens, MKM Stadyumu’nda Hull FC 60-6’yı küçük düşürdükten sonra Lig Liderleri Kalkanı talep etme yönünde bir adım daha attı ve Siyah Beyazlar’ın play-off umutları artık pamuk ipliğine bağlı.

Hüküm süren şampiyonlar, sakatlık için birkaç kilit yıldızı kaçırdılar, maçın başında enerjik ve girişimci bir Hull FC takımıyla mücadele etmek için çok çalışmak zorunda kaldılar, ancak nihayetinde bir ev için çok fazla sınıfa sahip oldukları için sonucu almaktan asla şüphe duymadılar. taraf hala yaralanmadan perişan ve kendilerini askıya aldı.

Saints yarım saat işaretiyle öne geçtiğinde, trafik tek yönlüydü ve ziyaretçiler toplamda 11 deneme yaptı ve Hull 2022’de üçüncü kez 60 puan kazandı.

Agnatius Paasi, Hull FC’nin yanıt veremediği ve şu anda play-off’ları tamamen kaçırma tehlikesiyle karşı karşıya olduğu Saints saldırısı için katalizörü kanıtlayan boşaltmasıyla ziyaretçiler için olağanüstüydü.

oyunun hikayesi

Ev sahibi takım, Jack Walker’a açık bir atışla beş dakika içinde öne geçtiğinde ne olacağına dair çok az işaret vardı.

Ancak Saints, Will Hopoate’in öğleden sonra kendi tarafının hesabını açmak için bir Konrad Hurrell molasını desteklemesiyle birlikte, derin ve düz konulardan puan almak için sabır ve sınıf gösterdi.

Maç ilerledikçe, Saints hücumda ritmini bularak yarım saat sonra sağ kanatta iyi bitiren Tommy Makinson ile öne geçerek Hull FC’den enerji boşalmaya başladı.

Konrad Hurrell, Hull FC savunmasından uzaklaşıyor

Konrad Hurrell, Hull FC savunmasından uzaklaşıyor

Gövde FC: Deneyin – Walker; Hedef – Luke Gale.

St Helens: Tries – Tommy Makinson (2), Louis McCarthy-Scarsbrook (2), Konrad Hurrell (2), Ben Davies (2), Will Hopoate, Sione Mata’utia, Joey Lussick; Goller – Tommy Makinson (8).

Ziyaretçiler artık zirvedeydiler ve Hull’u yarının son 10 dakikasında üç denemeyle vurdular. Hurrell, Louie McCarthy-Scarsbrook’un ikilisinin her iki tarafına da girerek molaya hakim oldu.

Hull FC’nin ikinci yarıya iyi bir başlangıç ​​yapması gerekiyordu, ancak aptal penaltılarla Saints’e çığ gibi bir puan kazandırdı ve ev sahibi takım aradan sonraki ilk 10 dakika boyunca topa dokunmadı.

Ben Davies, Hurrell’den önce fırladı ve Makinson, oyunu bir yarışma olarak bitirmek için dokuz dakikada birer saniye ekledi.

Savunması ortadan ve her iki kenardan darmadağın olan Hull FC’den yanıt gelmedi ve Saints son çeyrekte üç deneme daha yaparak skoru artırmaya devam etti.

Ben Davies, St Helens için iki gol atan oyuncular arasındaydı.

Ben Davies, St Helens için iki gol atan oyuncular arasındaydı.

James Roby’nin Süper Lig Hikayesi

16 Ağustos 2022, 19:45

canlı

Sione Mata’utia, Joey Lussick savunmayı ortadan ikiye bölüp uzun mesafeden uzaklaşmadan önce sayıcılara katılmak için geniş bir atılım yaptı.

Hull FC, Danny Houghton’u bir kafa vuruşuna kaybetmekten hala sersemlemişken, Saints bir yıkımı tamamlarken ve Siyah ve Beyazlar’ın arka arkaya üçüncü ağır yenilgisine neden olurken, ziyaretçiler Davies’e ikinci bir denemeyle skoru tamamladılar.

Sıradaki ne?

Hull FC tekrar harekete geçti Gökyüzü sporları Cuma günü Wakefield Trinity’ye ev sahipliği yaptıklarında (20:00). St Helens, Siyah Beyaz’ın şehirler arası rakipleri Hull Kingston Rovers’la (8pm) karşı karşıya geldiklerinde aynı akşam evde.
Kaynak : https://www.skysports.com/rugby-league/hull-vs-st-helens/report/56370

SMM Panel PDF Kitap indir