LPGA Turu: Lydia Ko, Florida’daki CME Grup Turu Şampiyonası’nda yarı yarıya beş atış önde | Golf Haberleri


İskoçya’dan Gemma Dryburgh ve Nelly Korda altı vuruş geride ve grubun bir kısmı üçüncü berabere kaldı; Lydia Ko, LPGA Tour sezonunun üçüncü galibiyetinin peşinde; Üçüncü turu Cumartesi günü saat 19:00’dan itibaren Sky Sports Golf’te ve – ücretsiz olarak – Sky Sports Golf YouTube kanalında canlı izleyin

Son Güncelleme: 18/11/22 23:26


Florida'daki LPGA'da sezon sonu CME Grup Turu Şampiyonası'nın ikinci turundan öne çıkanlar

Daha erişilebilir bir video oynatıcı için lütfen Chrome tarayıcıyı kullanın

Florida’daki LPGA’da sezon sonu CME Grup Turu Şampiyonası’nın ikinci turundan öne çıkanlar

Florida’daki LPGA’da sezon sonu CME Grup Turu Şampiyonası’nın ikinci turundan öne çıkanlar

Lydia Ko, Florida’daki LPGA Tour’un sezon sonu CME Grup Turu Şampiyonası’nın orta aşamasında beş vuruşluk bir liderlik açmak için bogey içermeyen bir 66 ateşledi.

Halihazırda bu sezon LPGA Turu’nda iki kez kazanan olan Ko, dönüşün etrafındaki altı delikli bir alana dört kuş gönderdi ve Tiburon Golf Kulübü’ndeki baskın bir ikinci tur gösterimi sırasında her iki kapanış par-beşinden de yararlandı.

25 yaşındaki oyuncunun altı kuşu, günün en düşük raundunu kaydettiğini ve turnuva için 13 alta yükseldiğini gördü ve hafta sonuna giden en yakın rakibi Hyo Joo Kim’e karşı ona üstün bir avantaj sağladı.

Lydia Ko, 19. LPGA Tour zaferini ve sezonun üçüncüsünü arıyor

Lydia Ko, 19. LPGA Tour zaferini ve sezonun üçüncüsünü arıyor

Ko, “Bugün orada gerçekten sabırlı kaldığımı düşünüyorum,” dedi. “Benim için bu haftaki hedef, bir çukurun veya tek atışın beni aşamalandırmasına izin vermek değil. Bu sezonun son turnuvası ve turnedeki dokuzuncu yılım, bu yüzden sezonu iyi bitirmek istiyorum ve aynı zamanda sadece onsuz bitirmek istiyorum. herhangi bir pişmanlık.”

Ko’nun zaferi, onun kadınlar golfündeki en büyük tek ödül olan 2 milyon doları toplamasını sağlarken, Yeni Zelandalı aynı zamanda üst üste ikinci sezonda yılın en düşük puan ortalamasıyla Vare Kupasını kazanmanın eşiğinde.

Lydia Ko, ikinci tur 73'ten sonra onuncu sırada oturan Pajaree Anannarukarn (solda) ile birlikte oynadı.

Lydia Ko, ikinci tur 73’ten sonra onuncu sırada oturan Pajaree Anannarukarn (solda) ile birlikte oynadı.

Kim son üç deliğini birleştirerek 69’da üçlük bir skorla tek başına ikinciliğe atladı, dünyanın 1 numarası Nelly Korda ve İskoçya’dan Gemma Dryburgh yedi altıda üçüncü sırayı paylaşan dört oyuncu arasında yer aldı.

Dryburgh, altıncıdan art arda üç kuşun ardından kısa bir süre liderlik payını elinde tuttu, ancak ikinci tur 70’e giden sonraki dört deliğinden ikisini umacı haline getirdi, Korda da Anna Nordqvist ve Nasa Hataoka ile birlikte altı geride.

Canlı LPGA Turu Golf

19 Kasım 2022, 19:00

canlı

Dryburgh, “Yine çok sağlam,” dedi. “Bugün pek iyi vurmadım diyebilirim ama yine de oldukça iyi koydum. Birkaç tane de orada bıraktım.”

İrlandalı Leona Maguire, Jeongeun Lee6 ve Amy Yang ile yedinci sırada yer alırken, İngiltere’den Jodi Ewart Shadoff ikinci turda 67 sayı atarak beşte 10’luk bir payla büyük gruba katıldı.

LPGA Turu’nun CME Grup Turu Şampiyonası’nı hafta sonu boyunca Sky Sports’ta canlı izleyin. Canlı yayın Cumartesi günü saat 19:00’dan itibaren Sky Sports Golf’te ve – ücretsiz olarak – Sky Sports Golf YouTube kanalında devam ediyor.
Kaynak : https://www.skysports.com/golf/news/12040/12750622/lpga-tour-lydia-ko-opens-up-five-shot-halfway-lead-at-cme-group-tour-championship-in-florida

SMM Panel PDF Kitap indir