LPGA Turu: Florida’daki CME Grup Tur Şampiyonası’nda Leona Maguire 63 yaş altı 9’u kartla berabere bıraktı | Golf Haberleri


Maguire dönüşte dört düz kuşa sahipti ve geç saatlerde 2 milyon dolarlık ödül potu peşinde 15’in altında Lydia Ko’ya katılmak için bir çift daha ekledi; Final turunu Pazar günü saat 19:00’dan itibaren Sky Sports Golf’te ve – ücretsiz olarak – Sky Sports Golf YouTube kanalında canlı izleyin

Son Güncelleme: 19/11/22 23:23

İrlandalı Leona Maguire, Florida'da düzenlenen CME Grup Tur Şampiyonası'nın son turunda liderlik payına sahip.

İrlandalı Leona Maguire, Florida’da düzenlenen CME Grup Tur Şampiyonası’nın son turunda liderlik payına sahip.

İrlandalı Leona Maguire, Florida’daki CME Grup Tur Şampiyonası’nın üç raundunun ardından Lydia Ko’yu yakalamasına ve kadınlar golfün en zengin ödülü için heyecan verici bir son gün düellosu düzenlemesine olanak tanıyarak, 63 yaş altı 9’luk bir kart gördü. .

Bu yıl LPGA Turu’nu ilk kez kazanan 11 kişiden biri olan Maguire, dönüşte arka arkaya dört birdie yaptı ve onu Tiburon Golf Kulübü’ndeki 2 milyon dolarlık ödül potu için çekişmeye sürükleyen büyüleyici turuna geç saatlerde bir çift daha ekledi. .

Nakit için ana rakibi Ko, üçüncü tura başlamak için beş atışlık bir farka sahipti – Maguire’ın yedi atış önünde – ancak birdies ve öcüler karışımı onun raundunu durdurdu. Bir aşamada Maguire’ın bir atış gerisine düştü, ta ki 70’lik bir raund yolunda 17. par-beşte dokunma aralığına düşene kadar.

Pazar günkü son tur için tahmin, yağmur ve 20 mil/saat hızla esen rüzgar. Maguire turunu bitirdiğinde, “İrlanda’dan alışkın olmadığım hiçbir şey yok,” dedi.

“Nihayetinde dışarı çıkıp elimden geldiğince iyi oynamalıyım ve özellikle kötü hava varsa, kontrol edebileceğiniz tek şey bu. Yarın sezonun son yürüyüşünü dört gözle bekliyorum.”

Maguire ve Ko, eski ABD Kadınlar Açık şampiyonu Kore’den Jeon-Geun Lee ve İskoçya’dan Gemma Dryburgh karşısında beş atışlık bir avantaja sahip.

Başka yerlerde, Brooke Henderson yılın oyuncusu için zayıf umutlarını canlı tuttu. Geçen hafta sırtından sakatlanarak çekilmek zorunda kalan Kanadalı, 65’lik raundunda iki kartal vardı ve liderlerin altı geride, dokuz altındaydı.

Henderson’ın CME Grup Turu Şampiyonasını kazanması ve Ko’nun yılın oyuncusunu kazanması için üçüncü veya daha kötü bitirmesi gerekecek.

LPGA Turu’nun CME Grup Turu Şampiyonası’nın son turunu Pazar günü saat 19:00’dan itibaren Sky Sports Golf’te ve – ücretsiz olarak – Sky Sports Golf YouTube kanalında canlı izleyin.

LPGA Turu: Florida'daki CME Grup Tur Şampiyonası'nda Leona Maguire 63 yaş altı 9'u kartla berabere bıraktı | Golf Haberleri

En iyi fiyatları alın ve Birleşik Krallık ve İrlanda’daki 1.700 kurstan birinde bir tur rezervasyonu yapın
Kaynak : https://www.skysports.com/golf/news/12040/12751404/lpga-tour-leona-maguire-cards-nine-under-63-to-tie-for-lead-at-cme-group-tour-championship-in-florida

SMM Panel PDF Kitap indir