LPGA Turu canlı! Florida’daki Pelican Women’s Championship’ten ücretsiz YouTube akışı | Golf Haberleri


Jin Young Ko, Lydia Ko, Brooke Henderson ve Nelly Korda, Pelican Golf Club’da güçlü bir sahada yer alıyor; Hafta boyunca Sky Sports Golf’te ve ücretsiz olarak Sky Sports Golf YouTube kanalında canlı izleyin

Son Güncelleme: 11.11.22 2:00pm

LPGA Turu sezonu, sezonun son iki etkinliği için Florida’ya gidiyor ve Sky Sports’un ücretsiz canlı akışı aracılığıyla Pelican Women’s Championship kapsamına giriyor.

Perşembe günkü oyun Tropical Storm Nicole tarafından silindikten sonra turnuva 54 deliğe düşürüldü, ancak oyun Cuma günü başladı ve üç tur için Sky Sports’ta canlı olacak.

Nelly Korda Florida'da başarılı bir unvan savunması peşinde

Nelly Korda Florida’da başarılı bir unvan savunması peşinde

Nelly Korda, Lydia Ko’nun oynadığı ve şu anda Yılın Rolex Oyuncusu ödülünü kazanma yarışına liderlik ettiği geçen yılki dramatik play-off’un ardından unvanını korumak için geri döndü.

Gee Chun ve Jennifer Kupcho da yer alıyor ve altı oyuncu arasında hala Yılın Oyuncusu ödülünü kazanma matematiksel şansı varken, Gemma Dryburgh geçen hafta ilk LPGA Turu unvanını talep ettiğinden bu yana ilk başlangıcını yapıyor.

Canlı LPGA Tur Golf

11 Kasım 2022, 15:00

canlı

Sky Sports, her turda üç saatlik canlı yayın gösterecek ve eylem, son gün 18:00’den önce Cuma ve Cumartesi günleri saat 15:00’te başlayacak.

Turnuva her gün Sky Sports Golf’te ve – ücretsiz olarak – Sky Sports Golf YouTube kanalında, bu hafta Sky Sports’ta dörtlü canlı golfün turnuva kısmı ile canlı olacak.

Pelican Women’s Championship’ten ücretsiz canlı yayın için yukarıdaki videoya tıklayın!
Kaynak : https://www.skysports.com/golf/news/12040/12743336/lpga-tour-live-free-youtube-stream-from-pelican-womens-championship-in-florida

SMM Panel PDF Kitap indir