Love Island USA mezunu Deb Chubb, Jesse Bray ile ayrıldığını duyurdu


Aşk Adası ABD 4. sezon yıldızları Deb Chubb ve Jesse Bray, Peacock şovunda ikinci olan orijinal çiftti. Çift, geçtiğimiz günlerde dört ay boyunca birbirleriyle çıktıktan sonra ayrıldıklarını açıkladı.

Deb, haberi hayranlarıyla Instagram hikayesi aracılığıyla paylaştı ve burada coğrafi olarak birbirlerine yakın olma kararlarının işe yaramadığından bahsetti. Böylece ikili, romantik bir ilişki içinde olmayıp birbirleriyle arkadaş olacakları sonucuna vardı.

Deb’in yazısı şöyle:

Jesse ve benim yollarımızı ayırmak gibi zor bir karar verdiğimizi hepinizin bilmesini istedim. Arkadaş olarak daha iyi çalışacağımıza ve birbirimize karşı her zaman sevgi ve saygı duyacağımıza karar verdik.”

Ayrıca şunları belirtti:

“Coğrafi olarak daha yakın olmanın ilişkimizin güçlenmesine yardımcı olacağından umutluyduk, ancak hayatımızın bu sonraki bölümünde birbirimizi destekleyecek arkadaşlar olmamızın daha iyi olduğunu fark ettik.”


Jesse Bray, Deb’in gönderisini Instagram hikayesinde paylaştı.

Deb Chubb#039;ın Instagram gönderisi (Resim debchubb/Instagram aracılığıyla)
Deb Chubb’un Instagram gönderisi (Resim debchubb/Instagram aracılığıyla)

Jesse Bray ve Deb Chubb ilk günden beri beraberler. Aşk Adası ABD Temmuz 2022’de çekimleri biten 4. sezon. Ancak, dizide birbirlerine dönüş yolunu bulamadan önce birkaç kez yollarını kaybettiler.

Deb, Instagram hikayesinde ayrılık haberini açıkladıktan sonra Jesse, gönderiyi Instagram hikayesinde paylaştı. Deb’in gönderisinin üzerine şunları yazdı:

“Hepinize nazik sözleriniz ve desteğiniz için teşekkür etmek istiyorum. Hepiniz bu yaz büyümeme çok yardımcı oldunuz! Sizler benim için dünyalara bedelsiniz.”

Jesse, ilişkilerini yürütmek için Ekim ayında Kaliforniya’ya taşındı. Ancak, ondan bir saat uzakta yaşadığı için birbirleriyle çok fazla zaman geçiremezlerdi.

E ile yakın zamanda yapılan bir röportajda! Haberler, Deb ilişkileri hakkında konuştu. dedi ki:

“Arkadaşlarından birinin yanına taşındı. O alışıyor ve hepimiz bir sonraki kariyer hamlelerimizi bulmaya çalışıyoruz. Her zaman birbirimizi görmek zor ama iyi gidiyoruz.”

Bu röportajdan sonraki birkaç gün içinde Deb ve Jesse ayrıldıklarını duyurdular.


Deb ve Jesse’nin ilişki zaman çizelgesi Aşk Adası ABD

1. bölümde Aşk Adası ABD 4. sezon (19 Temmuz 2022’de yayınlandı), Deb, Jesse ile birleşti. İkili, başlangıçta işleri yoluna koymak için gözle görülür bir şekilde mücadele etti. Bir süre Jesse, Valerie ile birleşti ama kısa süre sonra Deb’e geri dönmenin yolunu buldu.

Uzun süre kimyaları üzerinde çalışmaya çalıştıktan sonra Deb, Casa Amor segmentinde başka biriyle çiftleşmeye karar verdi. Kyle Fraser ile villaya geldi ama Jesse’yi kimsesiz tek başına yürürken görünce kalbi kırıldı. Aynı gün Kyle gösteriden ayrıldı ve Deb, Jesse’yi geri kazanmaya çalıştı.

son günlerinde Aşk Adası ABD 4. sezonda Deb, Jesse ile olan ilişkisini sorgulamaya başladı. Isaiah-Sydney ve Zeta-Timmy nişanlandıktan sonra şüpheleri daha da güçlendi. Ancak daha sonra, “o kadar ciddi bir şeye” hazır olmadığını öne sürerek Jesse’nin teklifini reddetti.

Jesse’nin duyguları incinmiş olsa da Deb ile anlaştı ve ilişkilerine villa dışında daha fazla zaman ayırmaya karar verdi. Jesse ve Deb üçüncü sırada tamamladı. Aşk Adası ABD 4. sezon finali ve çift olarak villadan çıktılar.

Dört aylık birlikteliğin ardından çift Salı günü ayrıldıklarını açıkladı.

Hızlı Linkler

Sportskeeda’dan daha fazlası
Kaynak : https://www.sportskeeda.com/pop-culture/jesse-i-made-difficult-decision-love-island-usa-alum-deb-chubb-announces-split-jesse-bray?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

SMM Panel PDF Kitap indir