Los Angeles Angels News Roundup: Mike Trout kariyerinde rekor bir düşüş serisinde, Joe Maddon’ın hayal kırıklıkları büyüyor; All-Star Anthony Rendon bilek yaralanmasıyla savaşıyor, yakında saha aktivitelerine devam edebilir


Mike Trout ve Los Angeles Angels, son iki haftayı kayıp bir tavşan deliğine düşerek geçirdiler. Şu an itibariyle, deliğin görünürde sonu yok. 11 düz kayıp derin. Herkes bir yerlerde bir son olduğunu biliyor. Sadece şu anda görünmüyor.

Bu, mevsimleri rayından çıkaran bir tür yuvarlanan felakettir. Melekler üst üste üç kez süpürüldü. İlk olarak, mücadele eden bir Toronto Blue Jays takımı Angel Stadyumu’na geldi ve bir hafta sonu serisinin dört maçını da aldı. Sonra, Melekler Bronx’a uçtu. New York Yankees onları hemen üç oyun setinde süpürdü. Ve daha bugün, Los Angeles Angels Philadelphia Phillies’e dört sayılık bir fark attı ve üç maçlık bir seride daha süpürüldü.

bu #Melekler arka arkaya 11. maçını kaybetti ve Mike Trout’un isabetsiz galibiyet serisi kariyerinin en kötü 26 AB’sine kadar uzanıyor; en #Phillies Rob Thomson’ın altında 3-0.

“#Angels arka arkaya 11. maçını kaybetti ve Mike Trout’un isabetsiz serisi kariyerinin en kötü 26 AB’sine kadar uzanıyor; #Phillies, Rob Thomson yönetiminde 3-0.” – @ Bob Nightengale

Menajer Joe Maddon, uzun vadede takım için endişelenmediğini söyledi. Mücadelelerinin “izlenmesi zor” olduğunu kabul ediyor ama inancı var. Ama oyuncuların kendilerine inancı var mı? Mike Trout kariyerinde hiç bu kadar kötü mücadele etmemişti. Shohei Ohtani, Yankees’e karşı son başlangıcında aydınlandı. Üçüncü kaleci Anthony Rendon neredeyse iki haftadır sahalardan uzak kaldı.

Los Angeles Angels tam 3 hafta önce 24-13 idi. Şu anda bir mağlubiyet rekoruna (27-28) sahipler ve arka arkaya 11 maç kaybettiler.

“Los Angeles Angels tam 3 hafta önce 24-13 idi. Şu anda bir mağlubiyet (27-28) rekoru var ve 11 maç kaybettiler” – @ Danny Vietti

Los Angeles Angels, işleri tersine çeviremeyecek kadar yetenekli. Tek soru, bunun ne zaman olacağı? Ve çok geç olacak mı?

Los Angeles Angels Haber Özeti: 5 Haziran 2022

Mike Trout, kariyer rekoru kıran bir seride

Los Angeles Angels dış saha oyuncusu Mike Trout, 26 Mayıs'tan beri .114 vuruş yapıyor.
Los Angeles Angels dış saha oyuncusu Mike Trout, 26 Mayıs’tan beri .114 vuruş yapıyor.

Toronto birkaç hafta önce Angel Stadyumu’nu ziyaret ettiğinde, Mike Trout’u çok etkiledi. Vurmayı unutmuş gibiydi. Blue Jays’in gelmesinden bir gün önce, 25 Mayıs’tan bu yana, Trout 42 plaka üzerinde sadece dört hit kaydetti. Bu süre zarfında sadece bir kez yürüdü ve 16 kez vurdu, plaka yaklaşımının ve disiplininin ne kadar zayıf olduğunu gösterdi. Vuruş ortalaması zavallı bir .103 ve taban yüzdesi .167’de zar zor daha yüksek.

Alabalık sinirli. Kaptan Joe Maddon hüsrana uğradı. Açıkça, ekibi istiyorsa Trout’un başarılı olması gerekiyor. Kaybetme serisi, düşüşüyle ​​aynı anda başladı. Maddon, Trout’un bazı şeyleri fazla kafaya taktığını düşünüyor.

“Sadece biraz fazla çabalıyor; Ben böyle görüyorum,” dedi Maddon. “Takımın liderlerinden biri. Doğru olmasını istiyor. Bizi oraya götürmek istiyor. O çok sorumlu bir insan. O, tüm bu farklı şeyler ve bence biraz fazla çabalıyor olabilir.”

Mike Trout sonuçların geleceğini biliyor. Kendine güveni vardır. Şu anda, sadece sabrı üzerinde çalışıyor.

Trout, “Şu anda işin içindeyim,” dedi. “Bundan kurtulmanın bir yolunu bulmalıyım.”

All-Star Anthony Rendon bilek yaralanmasıyla savaşıyor, ancak yakında saha faaliyetlerine devam edebilir

Los Angeles Angels'ın üçüncü kalecisi Anthony Rendon, 28 Mayıs'tan bu yana bileğinden sakatlık yaşıyor.
Los Angeles Angels’ın üçüncü kalecisi Anthony Rendon, 28 Mayıs’tan bu yana bileğinden sakatlık yaşıyor.

Anthony Rendon’un yokluğu, Los Angeles Angels’ın mücadelelerinin bir başka nedeni oldu. Üçüncü kaleci, mayıs ortasında bileğini düzeltti ancak sakatlığın üstesinden geldi ve durumu ağırlaştırdı. 28 Mayıs’ta Angels’ın 10 günlük sakatlık listesine girdi ve o zamandan beri orada.

31 yaşındaki oyuncu, takımının başarısı için şart, ancak sağlıklı kalmakta zorlanıyor. Geçen sezon sadece 58 maçta forma giydi. Bu sezon, .242 vuruş ortalaması ve tabanda .738 artı 173 plaka görüntüsü üzerinde slugging yüzdesi kaydetti.

Şu an itibariyle, dönüşü için net bir zaman çizelgesi yok. Bununla birlikte, Rendon’un saha faaliyetlerine başlamaya yakın olduğu bildiriliyor. MLB.com’dan Rhett Bollinger, Rendon’un yakın zamanda bir doktor tarafından yeniden değerlendirildiğini ve yaralanmanın iyileştiğini söyledi.


Jodi Whisenhunt tarafından düzenlendi
Kaynak : https://www.sportskeeda.com/baseball/news-los-angeles-angels-news-roundup-mike-trout-career-high-slump-streak-joe-maddon-s-frustrations-grows-all-star-anthony-rendon-battles-wrist-injury-resume-on-field-activities-soon-june-5-2022?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

Yorum yapın

SMM Panel