Lorcan Tucker koşanlar listesinde en üst sıraya yükseldi – 31. Maçtan sonra güncellendi


ICC Erkekler T20 Dünya Kupası 2022’nin 31. maçında Avustralya, Pazartesi günü Brisbane’deki Gabba’da İrlanda ile karşı karşıya geldi. Savunan şampiyonlar İrlanda tarafını 42 koşuyla yenerek iki puan topladı ve puan tablosunu yukarı taşıdı.

İrlanda birinci oldu ve kaptan Aaron Finch’in muhteşem 63’ü sıralamanın en üstünde yer alan Avustralya’nın 179’u tahtaya koymasıyla biraz zorlandı. Barry McCarthy, İrlanda’nın üç küçük kapı alması için güzelce bowling oynadı. Joshua Little da iki küçük kapı kaptı ama diğer bowling oyuncuları biraz pahalıydı.

İrlanda tarafı, Avustralyalılar parlak bir şekilde öne atılırken güç oyununda kendi tarafının yarısını kaybetti. Lorcan Tucker dimdik durdu ve sansasyonel vuruşlar yaptı. Ellisini büyüttü ama diğer taraftan destek alamadı. 71’de yenilmedi ama 137’de bir araya geldikleri için yeterli değildi.


T20 Dünya Kupası 2022 En Çok Koşular Listesi

Lorcan Tucker, Avustralya'ya karşı harika bir vuruş yaptı (Resim: Getty)
Lorcan Tucker, Avustralya’ya karşı harika bir vuruş yaptı (Resim: Getty)

Lorcan Tucker, 2022 T20 Dünya Kupası’nın En Çok Koşular Listesi’nde en üst sıraya sıçradı. Altı maçta 191 koşuyla çetelesini almak için sadece 48 topla 71* harika bir vuruş yaptı. Gabba’da dokuz dört ve en fazla sayıyı vurdu. Tucker, sopayla 47.75 ortalama ile oynuyor ve İrlanda vuruş dizisinde hayati bir dişli.

Sri Lankalı Kusal Mendis, En Çok Koşular Listesinde ikinci sıraya geriledi. Lankalı oyuncu, altı maçta ortalama 36 sayı ile 180 sayı attı. Salı günü Afganistan’a karşı oynayacakları bir sonraki maça adım atması ve katkıda bulunması gerekiyor.

Max O’Dowd, altı maçta 161 koşu kırdı. Hollandalı açıcı, grup maçlarında takımına sağlam başlangıçlar yaptı ve takımının 2022 T20 Dünya Kupası’nın Süper 12 aşamasına ulaşmasına yardım etmede hayati bir rol oynadı. Üç maçta 156 gol atan Hindistanlı Virat Kohli, O’Dowd’un altında oturuyor. maçlar. Kohli, yarışmada sadece bir kez ihraç edildi ve yarasa ile zengin bir formda.


T20 Dünya Kupası 2022 Çoğu Küçük Kale Listesi

Maç 31'den sonra çoğu Wickets listesi
Maç 31’den sonra çoğu Wickets listesi

Wanindu Hasaranga, devam eden 2022 T20 Dünya Kupası’nda şu anda lider kaleci konumunda. Sri Lanka’lı bacak döndürücü, altı maçta 10 kaleci aldı ve varyasyonlarıyla muhalefet vuruşlarını rahatsız ediyor.

Blessing Muzarabani, 2022 T20 Dünya Kupası’nda Zimbabwe için kilit bir rol oynuyor. Sağ kol pacer, yeni topla ölümcül ve topu her iki yöne de hareket ettiriyor. Ortalama 14 puanla dokuz kale aldı ve Zimbabwe’nin tempolu bowling atağına parlak bir şekilde liderlik ediyor.

Zimbabwe’den Sikandar Raza, hem sopa hem de topla harika bir turnuva geçiriyor. Spinner, altı maçta dokuz küçük kapı yakaladı ve varyasyonlarıyla muhalefet vuruşlarını rahatsız ediyor.

Sri Lanka’dan Maheesh Theekshana ve Bas de Leede’nin de adlarına dokuz küçük kapı var ve Raza’yı Most Wickets Listesi’nde takip ediyor.

Hızlı Linkler

Sportskeeda’dan daha fazlası

Sudeshna Banerjee tarafından düzenlendi
Kaynak : https://www.sportskeeda.com/cricket-news/news-t20-world-cup-2022-most-runs-most-wickets-standings-lorcan-tucker-jumps-top-spot-run-getters-list-updated-match-31?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

SMM Panel PDF Kitap indir