Logan Paul, Twitter’da Miz’e seslendi


Logan Paul geçtiğimiz günlerde The Miz’i aramak ve SummerSlam’de bir maça davet etmek için Twitter’a gitti.

Sosyal medya sansasyonu, eski Kıtalararası Şampiyonu ile WrestleMania 38’de The Mysterios’u yenmek için bir araya geldi. İkili maçı kazandıktan sonra, WWE’de En Çok Görülmesi Gereken Süperstar, ortağına döndü ve ona bir Kafatası Kırma Finali ile vurdu.

Paul yakın zamanda bir anlaşma imzaladı. WWE ile sözleşme. Şirketin imzayla ilgili yayınladığı bir videoda, 27 yaşındaki The Miz, The Biggest Party of the Summer’daki emektar için geleceğini iddia ederek The Miz’e seslendi.

The Miz, eski ortağının niyetlerinden habersiz görünüyordu – ya da belki de kasten cahildi – onunla bir kez daha takım kurmayı teklif etti. Bu yüzden rekoru kırmak için Logan, Twitter’a her şeyi ortaya koyduğu bir video gönderdi:

“Miz, sana ne söyleyeceğimi bilmiyorum dostum. Söylediklerim konusunda kafam karışmadı ve The Miz’in söylediklerine dayanarak kesinlikle fikrimi değiştirmeyeceğim. Senin ortağın olmak istemiyorum. Seninle hiçbir şey yapmak istemiyorum.Aslında, WWE sözleşmemi imzalarken söylemiştim ve şimdi tekrar söyleyeceğim ki dudaklarımı okuyasın: Senin için geliyorum, Miz, Summerslam’e. Anlamak?” dedi Logan Paul.


The Miz, Logan Paul’u RAW’ın son bölümünde uyardı

Pazartesi Gecesi RAW’ın geçen haftaki bölümünde The Miz, Logan Paul’un ilk tehdidine yanıt verdi, onunla Tartışmasız Takım Şampiyonu olmayı teklif etti ve aynı zamanda onu alçakgönüllülükle tehdit etti.

4 Temmuz’daki bölümde, sekiz kez Kıtalararası Şampiyonu’na, kendisini çağıran ağabey Paul hakkındaki görüşü soruldu ve şöyle dedi:

“Bak, ben iyi bir adamım. Logan, açıklamanı geri çek. Teklifimi kabul et ve sana söz veriyorum, sadece WWE’de başarılı olmayacaksın, aynı zamanda WWE Tartışmasız Takım Şampiyonları olacağız. Ama kabul etmezsen Teklifim, amansız olacağım. Sana her şeyi kazandıracağım ve alçaltılacaksın.”

İfadenizi geri çekin, @loganpaul. Teklifimi kabul edin ve Undisputed Tag Team Şampiyonları olacağız. https://t.co/hGrPw9vCZa

The Miz’in bu yılki SummerSlam’de Logan Paul ile karşılaşacağı oldukça açık. Ancak YouTube yıldızının WWE ile sözleşme imzalamış olması, bunun kendisi için şirkette tek başına bir maç olmayacağını gösteriyor.


Güncel bir AEW yıldızı, geçen ay WWE TV’de görünmesine nasıl izin verildiğini tam burada açıklıyor.
Kaynak : https://www.sportskeeda.com/wwe/news-logan-paul-calls-miz-twitter?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

SMM Panel PDF Kitap indir