“Liverpool tarihi ne?” – Manchester City menajeri Pep Guardiola, Reds ile mücadele hazırlıklarının ‘farklı’ olduğunu kabul ediyor


Manchester City menajeri Pep Guardiola, Liverpool maçı öncesi hazırlıkların diğer fikstürlere kıyasla ‘biraz farklı’ olduğunu kabul etti. Cityzens, Pazar günü Premier Lig’de Jurgen Klopp’un yanında yer alacak ve bu, unvanı belirlemek için devam edebilecek bir maç olabilir.

Pep Guardiola, Reds’in diğer rakipler gibi olmadığını kabul etti ve sezon başında Liverpool maçlarının tarihlerini kontrol ediyor. Manchester City menajeri, Reds’i yenmenin ‘yeterli olmayacağını ancak önemli bir adım olacağını’ iddia etti.

Guardiola, aktardığına göre Gökyüzü sporları: “Sezon başında ve ardından 2-3 ay önce ‘Liverpool hangi tarihte? Onlara karşı ne zaman oynayacağız?’ dedim.”

“Elbette her şey farklı çünkü yedi maç kaldığını biliyoruz ve sadece bir puan öndeyiz.”

Man City – Liverpool İngiliz futbol tarihinin en büyük rekabeti mi? ?Pep Guardiola kendi görüşünü paylaşıyor ?

“Kazanmak yeterli olmayacak ama önemli bir adım olacak. Ve biliyoruz ki… ‘Vay be, oyun bu’. Siz biliyorsunuz, biz biliyoruz.”

Guardiola, Kızıllarla karşılaşmaya hazırlanmanın “farklı” olduğu konusunda ısrar etti, çünkü “dünyanın her yerindeki başka hiçbir takım” Jurgen Klopp’un tarafının yapabildiklerini yapamaz.

Manchester City patronu ayrıca Mohamed Salah, Sadio Mane, Roberto Firmino, Diogo Jota ve Luis Diaz’ı ‘inanılmaz beşli’ olarak selamladı ve ayrıca Divock Origi’den ‘belirleyici hedefleri’ için bahsetti.

Guardiola ekledi: “Bu yüzden diğer oyunlardan farklı olduğunu inkar etmeyeceğim. Ve hazırlıklar biraz farklı, bilirsiniz, özellikle de dünyadaki hiçbir takımın yapmadığı bir şeyi yaptıkları için – sahip oldukları hareket. “

“Önlerinde olan tehditler – inanılmaz bir üç oyuncuları vardı (Mohamed Salah, Sadio Mane ve Roberto Firmino) ve şimdi Luis Diaz ve Diogo Jota ile inanılmaz bir beş. Artı, belirleyici hedefler koymaları gerektiğinde her zaman gol atan Divock Origi. “

Manchester City vs Liverpool heyecan verici bir karşılaşma olmalı

Manchester City vs Liverpool, her iki taraftar grubu için de sinir bozucu olsa da, tarafsızlar için bir saatin krakerine sahip olmak için tüm malzemelere sahip. Premier Lig şampiyonluğu söz konusu olduğunda, her iki yönetici de ne pahasına olursa olsun üç puanı da almalarını sağlamaya çalışacak.

Şu anda rakiplerine sadece bir puan önde olan Manchester City, ev sahibi avantajını en iyi şekilde kullanmaya çalışacak.


Düzenleyen Vishal Subramanian
Kaynak : https://www.sportskeeda.com/football/news-what-date-liverpool-manchester-city-manager-pep-guardiola-admits-preparations-clash-reds-different?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

Yorum yapın