LIV Golf Davet Serisi: Phil Mickelson, Charl Schwartzel’in Centurion Club’da liderliğini yaparken dört kez geri döndü | Golf Haberleri


Tartışmalı 20 milyon $’lık 54 delikli etkinlikte bir “av tüfeği başlangıcı” ile üçüncü delikten başlayan Charl Schwartzel, hemşehrisi Hennie du Plessis’in önünde liderlik tablosunun zirvesinde yer alıyor; Suudi destekli dizide yer aldığı için PGA Tour tarafından askıya alınan 17 oyuncu

Son Güncelleme: 09/06/22 21:05pm


Londra'daki LIV Golf Invitational Series etkinliğinin açılış turunun öne çıkan özellikleri

Daha erişilebilir bir video oynatıcı için lütfen Chrome tarayıcıyı kullanın

Londra’daki LIV Golf Invitational Series etkinliğinin açılış turunun öne çıkan özellikleri

Londra’daki LIV Golf Invitational Series etkinliğinin açılış turunun öne çıkan özellikleri

Phil Mickelson, Suudi destekli LIV Golf Invitational Series’in açılış etkinliğinde erken liderliğin dört vuruşunu geride bırakarak rekabetçi aksiyona geri dönüşünü gösterdi.

Altı kez majör şampiyon, Suudi Arabistan’ın insan hakları sicili ve PGA Tour’un “iğrenç açgözlülüğü” hakkında “pervasız” yorumlar nedeniyle profesyonel oyundan dört aylık arasını sonlandıran Centurion Club’da sahaya geç katılan bir isimdi.

Mickelson geri dönüşünü 69’un altında bir puanla kutladı ve onu erken hız belirleyici Charl Schwartzel ile temas halinde tuttu, ancak rota dışı olaylar ve PGA Tour ile olan güç mücadelesi 54 delikli etkinliğin ilk turunu domine etti.

Phil Mickelson, Centurion Club'da 69'uncu bir açılış maçı yayınladı

Phil Mickelson, Centurion Club’da 69’uncu bir açılış maçı yayınladı

48 kişilik saha aynı anda bir “av tüfeği başlangıcı” ile başladıktan kısa bir süre sonra, PGA Tour, üyelere Hertfordshire’da yarışan tüm oyuncuların “askıya alınacağını veya artık PGA Tour’a katılmaya uygun olmayacağını belirten bir not gönderdi. turnuva oyunu”.

Eski dünya 1 No’lu Dustin Johnson ve Avrupalı ​​yıldızlar Sergio Garcia, Martin Kaymer, Graeme McDowell ve Lee Westwood, izin verilmemesine rağmen askıya alınan 17 oyuncu arasındaydı, ancak Mickelson dışında hepsi PGA Tour’dan istifa etmişti.

Mickelson, Hertfordshire'daki açılış turunda Dustin Johnson ile birlikte oynadı

Mickelson, Hertfordshire’daki açılış turunda Dustin Johnson ile birlikte oynadı

Ian Poulter, askıya alınmasına itiraz etmeyi planladığını söylerken, LIV Golf, PGA Tour’un hareketini “kibirli” olarak nitelendiren ve “bunun kesinlikle bu konudaki son söz olmadığını” garanti eden bir açıklama ile yanıt verdi.

Eski Masters şampiyonu Schwartzel de artık PGA Tour’da oynamaya uygun olmayan oyuncular listesinde yer alıyor, ancak Güney Afrika, hemşehri Hennie du Plessis’e karşı tek seferlik bir avantaj elde etmek için 65’lik bir açılış turuyla karşılık verdi.

İkili, Salı günkü draftta seçilen 12 dört kişilik kadrodan biri olan “Stingers” ekibinin bir parçası ve hızlı başlangıçları, kazanan dörtlünün en fazla 3 milyon doları paylaştığı takım yarışmasında onlara altı vuruşluk bir avantaj sağlıyor. bireysel ödülleri.

Scot Vincent ve Phachara Khongwatmai iki vuruş geri üçüncülüğü, Güney Afrikalı ikili Branden Grace ve Justin Harding’in ikisi de iki altta beşinciliği paylaşıyor.

Mickelson, dördüncüde üç vuruşlu bir sedye ve dokuzuncuda çift umacı ile yavaş yavaş başladı, sadece 12. sıradan dört delikli bir alanda üç birdi göndermek için yedinci grupta Johnson’a katılmak için.

Mickelson, “Bugün gerçekten keyif aldım” dedi. “Oyuna geri dönmek benim için eğlenceliydi.

“Topa çok iyi vurdum ve çok iyi atamadım. Önde, ilk altıda, yedi delikte atıcıyla gerçekten mücadele ettim ama gerçekten iyi oynadım ve dokuza iki kat attıktan sonra bir alt şut atmak ve kendimi almak için mücadele ettim.” hemen ilk gün içinde.”
Kaynak : https://www.skysports.com/golf/news/12040/12630975/liv-golf-invitational-series-phil-mickelson-four-back-as-charl-schwartzel-leads-at-centurion-club

Yorum yapın

SMM Panel