Lionel Messi ve Kylian Mbappe, Neymar’ın PSG’deki geleceği konusunda anlaşmazlık yaşıyor: Raporlar


göre Mundo DeportivoParis Saint-Germain (PSG) yıldızları Lionel Messi ve Kylian Mbappe, Neymar’ın kulüpteki geleceği konusunda anlaşmazlık yaşıyor.

İspanyol basını, Messi’nin arkadaşı Neymar’ın kulüpte kalmasını isterken, Mbappe’nin Brezilyalının Parc des Princes’ten çıkmasını istediğini bildirdi.

30 yaşındaki Brezilyalı, geçen yaz Parislilerle bir uzatma imzaladı ve şu anki sözleşmesinin bitmesine üç yıl daha kaldı.

Bu yaz Ligue 1 devleriyle kalış süresini uzatan Mbappe, disiplinsizliği nedeniyle Neymar’ın gitmesini istiyor.

Mbappe’nin PSG’de özel bir gücü var mı?

Real Madrid ile uzun süre flört ettikten sonra Mbappe sonunda bu yaz PSG’de kalmayı tercih etti. Raporlarla birlikte üç yıllık bir uzatma imzaladı. Muhafız) ayrıca Fransız forvetinin Parc des Princes’te özel yetkilere sahip olduğunu iddia ediyor.

Mbappe, gezegendeki en yüksek ücretli oyuncu olmasının yanı sıra, kulübün nasıl yönetileceği konusunda karar verme gücüne de sahip görünüyor. Şimdi bu gücü Neymar’ı Paris Saint-Germain’den çıkarmak için kullanmaya çalışıyor.

Kendi süperstar havasını taşıyan Messi’nin karara karşı çıktığı söyleniyor. Neymar’ın Brezilya’nın futbol yetenekleri nedeniyle kalmasını ve aynı zamanda Arjantin’in kulüpteki grubuna ağırlık katmasını istiyor.

PSG başkanı Nasser Al-Khelaifi yasayı belirledi

Geçen sefer bir başka hayal kırıklığı yaratan Şampiyonlar Ligi kampanyasından sonra, Paris Saint-Germain önümüzdeki sezonda yeni bir yönteme yaklaşmaya hazır.

Geçen sezon saflarında daha fazla süper yıldız olmasına rağmen Şampiyonlar Ligi’nde son 16 turunda Real Madrid’e kaybettiler.

PSG, Lionel Messi, Neymar, Kylian Mbappe ve Angel Di Maria vs Rennes’i başlattı… Hedefe isabet eden şutlar: 0Goller: 0

PSG başkanı Nasser Al-Khelaifi şimdi değişiklikler yaptı ve yeni bir yaklaşım benimsemeye hazır. Kulübün projesiyle ilgili olarak şunları söyledi:

“Projeye uymayanlar ayrılmak zorunda kalacak. Bazıları durumdan faydalandı. Artık bu bitti. Önümüzdeki birkaç yıl için hedefimiz takımımızda sadece Parisli oyunculara sahip olmak. Bölgemizde çok yetenekli isimler var. Bölgemizdeki en iyi oyuncular PSG için oynamayı hak ediyor. Bu zaman alacak, ancak bu bir hedef.”

Bu duruş, gösterişli yaşam tarzı nedeniyle yıllar boyunca medyada birçok kez boy gösteren Neymar için sorun yaratabilir.

Brezilyalı şu ana kadar Fransız formasıyla 144 maça çıktı ve 100 gol ve 60 asist kaydetti.

Kaynak : https://www.sportskeeda.com/football/rumor-lionel-messi-kylian-mbappe-loggerheads-neymar-s-future-psg-reports?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

SMM Panel PDF Kitap indir