Lionel Messi, Barcelona dönüş raporlarının ortasında Paris Saint-Germain’de kalacak – Bildiriler | Transfer Merkezi Haberleri


Pazartesi günkü ulusal gazetelerden tüm öne çıkan haberler ve transfer söylentileri…

GÜNEŞ

Lionel Messi’nin, Barcelona’ya dönebileceği konuşulmasına rağmen sezon sonunda Paris Saint-Germain’de kalmaya hazır göründüğü bildiriliyor.

Ivan Toney, öfkeye yol açan viral bir TikTok videosunda Brentford’a tekrar saygısızlık etmiş görünüyor.

GÜNLÜK POSTA

Crystal Palace’ın sol beki Tyrick Mitchell, önümüzdeki 24 saat içinde Gareth Southgate tarafından İngiltere kadrosuna çağrılacak.

Manchester City, Deloitte’un üç sıra gerileyen Barcelona’yı geçerek tarihinde ilk kez gelir bazında dünyanın en zengin kulüplerini sıralayan listesinin zirvesine yerleşti.

Chelsea yıldızı Charly Musonda’nın sezon sonunda Stamford Bridge’den serbest bırakılmasından önce Jose Mourinho’nun Roma’sının ilgisini çektiği bildirildi.

Chris Silverwood, İngiltere’nin görevden alınmasından sadece iki ay sonra Sri Lanka’nın baş antrenörü olmak için görüşmelerde bulunuyor.

Chris Silverwood (PA Resimleri)
Resim:
Chris Silverwood, Sri Lanka baş antrenörü olarak atanabilir

GÜNLÜK TELEGRAF

Sacramento Kings basketbol takımının sahibi Vivek Ranadive, Sir Martin Broughton ve Lord Coe’nun Chelsea’yi satın alma teklifindeki gizemli yatırımcılardan biri olarak gösterildi.

GÜNLÜK AYNA

Mauricio Pochettino, Monaco’ya yenildikten sonra PSG’nin “kabul edilemez” performansını eleştirdi.

GÜNLÜK EKSPRES

Arsenal akademi ürünü Ainsley Maitland-Niles, Roma’daki kiralık dönemi sırasında beklentileri karşılayamadığı için kasvetli bir gelecekle karşı karşıya.

iskoç güneşi

Manchester United, daha fazla koruma ararken Dundee United’ın kalecisi Benjamin Siegrist’i izliyor.

Kyogo Furuhashi, Celtic’e dönüşün eşiğinde olduğunu doğruladı.

Raporlara göre Scott Brown, Aberdeen çıkışından haftalar sonra Şampiyona ekibi Dunfermline Athletic ile antrenman yapıyor.
Kaynak : https://www.skysports.com/football/news/12040/12571794/lionel-messi-set-for-paris-saint-germain-stay-amid-barcelona-return-reports-papers

SMM Panel PDF Kitap indir