Lillie Langtry, Free Wind için sıradaki olabilir | Yarış HaberleriLillie Langtry, Free Wind için sıradaki olabilir | Yarış Haberleri

Lancashire Oaks’ın kayda değer bir galibini kaçırmak için koşarken sorunları aşan Connections of Free Wind, en azından şimdilik, onu birinci sınıf bir şirkete sokmaya karşı koyabilir.

Geçen Cumartesi Haydock’taki Grup İki yarışmasında gecikmiş sezonluk çıkışını yapan George Strawbridge’in sahibi olduğu kısrak, yarışmak için iki furlong ile meydan okurken kendini rayda yer bulamadı.

Kötü bir şekilde engellendi, zemini kaybetti ve iki çeyrek uzunluğunda etkileyici bir sayıya ulaşmadan önce eve güç vermeden önce jokey Robert Havlin tarafından atların yerini aldı.

Geçen döneme Doncaster’daki Park Hill’de zaferle imza atan Galileo’nun kızı, sınıfta hemen bir adım atmak yerine, art arda üçüncü Grup İki ödülü için teklif verebilir.

Gelecek ay Yorkshire Oaks’ta bir girişe sahip olmasına rağmen, babası John ile ortaklaşa eğitim veren Thady Gosden’e göre, kartlarda bir mil ve altı furlong’a kadar bir adım olabilir.

Gosden, “Onun için bariz yarış Goodwood’daki (30 Temmuz) Lilly Langtry olacaktır” dedi.

“Yarıştan iyi bir şekilde çıktı ve tabii ki önce buna bir bakmamız gerekecek.

“Haydock’ta koşarken biraz sorun yaşamasına rağmen iyi koştu.

“Bir atın son furlongda başına geldiğini ve daha sonra iyi kazanmayı bırakın, yine de almayı ve kazanmayı başardığını pek sık görmezsiniz.

“Açıkçası ondan çok memnunuz ve bunu adım adım attı.”
Kaynak : https://www.skysports.com/racing/news/12040/12647568/lillie-langtry-could-turn-out-to-be-next-for-free-wind

SMM Panel PDF Kitap indir