Liam Smith: Chris Eubank Jr, büyük zorluklar için zorlamalı ve orta siklet Conor Benn ile savaşmayı düşünmemeli | Boks Haberleri


Liam Smith, Chris Eubank Jr’ı hırs eksikliği olarak gördüğü için kınadı.

Süper ağır siklette eski bir dünya şampiyonu olan Smith, başka bir şampiyonluk atışı için bastırıyor. Liverpudlian, süper ağır siklette üç büyük yaptırım kurumu tarafından yüksek puan aldı, ancak Eubank’ı boks yapmak için bir bölüme geçmeye istekli.

Smith, “Büyük bir kavga istiyorsa, onun için şu anda orada bir tane var” dedi. Gökyüzü sporları. “İnsanların bahsettiği bir kavga, yapılırsa insanların heyecanlandığı bir kavga. Kolay, kolay yapılabilen bir kavga.

Daha erişilebilir bir video oynatıcı için lütfen Chrome tarayıcıyı kullanın

33 yaşında bile Liam Smith, hiç bu kadar iyi olmadığına inanıyor.

“Yarın o dövüşe imza atacağım, bir sonraki dövüşe imza atacağım.”

Eubank Jr, daha önce Eubank’ın babasının büyük rakibi Nigel Benn’in oğlu Conor Benn’in boksu hakkında kamuoyu önünde konuşmuştu. Ama genç Benn hala orta siklette, Eubank’ın iki kat altında.

Smith, “147 libre yapabilen hiç kimse orta sıkletin yakınında hiçbir yerde savaşmamalı” dedi.

“İsimler, babalar, başka ne olursa olsun, günün sonunda bu kavga için başka biri katledilirdi. Bir orta sikletle savaşıyor. Hala zanaatını biraz öğrenen bir orta siklet.

“İsimlerin yanı sıra, bunun için katledilmeli, hatta Conor Benn’i dışarı çıkarmalıdır.”

Eubank’ın daha anlamlı kavgalar için bastırması gerektiğine inanıyor. “Kimsenin para kazanmasına kızmıyorum ama o dünyada kazandığı parayı kazanması çok yazık. [Boxing Super Series]. Smith, büyük kavgalar yapmaya zorlanmalı ve yüksek yaşam tarzını yaşıyor” dedi.

“Dünya şampiyonlukları için kapıyı çalıyor olmalı ve kazandığı para yüzünden büyük zorluklarla uğraşmıyor.”

Smith dövüşmek istiyor ama kariyerini Eubank Jr.’ı kovalayarak geçirmeyecek. Eski bir WBO süper welter şampiyonu, başka bir dünya şampiyonluğu için baskı yapmaya kararlı.

Liam Smith
Resim:
Liam Smith, organizatör BOXXER ile yeni bir anlaşma imzaladı ve dövüşleri canlı olarak ve yalnızca Sky Sports’ta gösterilecek.

Smith, “İçimde hala çok fazla motivasyon var” dedi. “Canelo ile büyük bir kavgaya girdim. [Alvarez] ve her sabah yataktan kalktığımda hala aynı dürtüye, aynı açlığa sahibim.

“Ben ve kariyerim için şu anda iyi bir ivme yakaladım ve uzun süre sahalardan uzak kalmak istemiyorum.”

Önümüzdeki Eylül ayında memleketinde savaşmak istiyor. Organizatör Ben Shalom, Smith’in bir sonraki dünya şampiyonluğunu orta sıklette görmek bile istiyor.

Shalom, “Kendini zirveye taşıyormuş gibi hissediyor, inanılmaz bir boks IQ’su var” dedi. Gökyüzü sporları.

“Şimdi tekrar bir dünya şampiyonluğu için savaşmak istiyor. Sanırım onu ​​her zaman görmek istediğim 160 libreye çıkıyor olabilir. Heyecanlıyım çünkü orada büyük kavgalar var, ister Chris Eubank Jr olsun, İster dünya şampiyonlukları olsun.Hepsini istiyor.Bence taraftarlar Chris Eubank Jr.’ı Liam Smith’e karşı görmek istiyor ve bunun olacağını umuyorum.

“Kusura bakmayın, iki kez dünya şampiyonu olmak istiyor. Sadece Eubank dövüşünü değil, bunu da istiyor.

“Bir sonraki dövüşte ya Eubank’la ya da dünya şampiyonluğu için savaşır.”

Toe2Toe podcast’inin son bölümünde Liam Smith’i dinleyin.
Kaynak : https://www.skysports.com/boxing/news/12040/12646831/liam-smith-chris-eubank-jr-should-push-for-big-challenges-and-not-think-about-fighting-welterweight-conor-benn

SMM Panel PDF Kitap indir