Liam Harrison için Nong-O Gaiyanghadao delme zımbaları


Nong-O Gaiyanghadao, bu yıl İngiliz Muay Thai dövüşçüsü Liam Harrison’a karşı unvanını savunmak için antrenman yapıyor ve hazırlanıyor. ONE Championship geçtiğimiz günlerde Twitter’da hüküm süren Muay Thai horoz siklet şampiyonunun bir videosunu paylaştı.

Klip, Taylandlı şampiyonun bir yumruk kombinasyonunu delmesini gösteriyor. Başlık şöyle:

“Patlat ve geri çek”

Nong-O Gaiyanghadao, şu anda üç maçlık bir nakavt galibiyet serisi de dahil olmak üzere beş maçta unvanını korudu.

En son galibiyeti, Brezilyalı Felipe Lobo’ya karşı ONE X’te baskın bir nakavt zaferiydi. Etkileyici performansın ardından yapılan dövüş sonrası röportajda şunları söyledi:

“Bugün çok mutluyum, çok teşekkür ederim Singapur! Evet, oyun planının bir parçasıydı. Çok mutluyum çünkü bu bir buçuk yıldır ilk dövüş. Dünyaya savunabileceğimi göstermekten mutluyum. bugün benim kemerim.”

Bir sonraki şampiyonluk savunması İngiliz savaşçı Liam ‘The Hitman’ Harrison’a karşı olacak.


Liam Harrison, Nong-O Gaiyanghadao ile görüşüyor

Nong-O Gaiyanghadao, en yetenekli gaziler için bile tehlikeli bir savaşçıdır. Harrison, yaklaşık 25 yıllık bir dövüş kariyerine sahip ve Nong-O’ya karşı bir sonraki maçının en zorlusu olacağını biliyor.

ONE’a konuşan Harrison söz konusu bir sonraki rakibinden:

“Herkes bana her zaman ‘Kiminle savaşmış olmayı dilerdin?’ diye sordu. Her zaman ‘Nong-O’ derdim ama bir daha bu şansı bulamayacağımı düşündüm. Şimdi sahibim. Ve özellikle şimdi de kemeri için. Yani mükemmel bir zamanda geldi. ONE’da sekiz maçlık galibiyet serisi yakaladı. Ünvanını koruyor ve kimse ona dokunamadı ama her güzel şeyin bir sonu var, bakalım neler olacak.”

Dövüş sporlarında uzun bir kariyerin ardından, Liam Harrison bu yıl hayatının en büyük dövüşünü yapacak ve bu yıl TEK ufak tefek Muay Thai dünya şampiyonu Nong-O ile karşılaşacak.

Taylandlı şampiyon tüm şampiyonluk adayları için hazır ve galibiyet serisini genişletmek istiyor. Liam Harrison’ın çağrısı üzerine Nong-O basitçe cevap verdi:

“Tebrikler kardeşim! Çemberde görüşürüz. Hadi gidelim kardeşim.”

Kaynak : https://www.sportskeeda.com/mma/nong-o-gaiyanghadao-preparing-liam-harrison?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

Yorum yapın

SMM Panel