Lewis Hamilton, Twitter trolünün kimlik bilgilerini sorgulamasının ardından Sky Sports F1’den Naomi Schiff’in “tamamen nitelikli” olduğunu söyledi


Lewis Hamilton: “Naomi eski profesyonel bir yarış pilotu ve Sky ekibinin bir parçası olarak fikrini söylemeye tamamen uygun”; Naomi Schiff: “İşimi seviyorum ve ses seviyesinden rahatsız oldukları için kimsenin hırsımı veya tutkumu geri çevirmesine izin vermeyeceğim”

Son Güncelleme: 14/06/22 11:43pm

Naomi Schiff, 2022 sezonu için Sky Sports F1'in uzman ekibine katıldı

Naomi Schiff, 2022 sezonu için Sky Sports F1’in uzman ekibine katıldı

Lewis Hamilton, Sky Sports F1’den Naomi Schiff’in kimlik bilgilerinin bir Twitter kullanıcısı tarafından sorgulanmasının ardından “bu tutumları değiştirmek için uzun bir yol” olduğunu söyledi.

Schiff, 2022 sezonu için Sky uzman ekibine analist ve yardımcı sunucu olarak katıldı Herhangi Bir Pazartesi Sky Sports F1’lerde yarış hafta sonlarından sonra Youtube kanalı.

28 yaşındaki profesyonel bir yarış ve dublör sürücüsü ve şampiyonanın Çeşitlilik ve Katılım Elçisi olmadan önce 2019’da W Serisinde yarıştı.

11 yaşında karting yapmaya başlayan Schiff, prototip, GT ve tek koltuklu otomobillerde yarıştı, 2014 Clip Cup Asya Şampiyonası unvanını, 2018 KTM GT4 X-Bow Battle Şampiyonası unvanını kazandı ve 2018 ADAC Zürih 24’te ikinci oldu. Saatler Nürburgring.

Ancak Twitter’daki bir kullanıcı, yarışları analiz etme niteliklerini sorguladı ve üç esneme emojisiyle yanıtladı.

Eski W Serisi sürücüsü ve Çeşitlilik ve Kapsayıcılık Elçisi Naomi Schiff, Sky F1 ekibine katılarak yeni 'Any Driven Monday' şovunu birlikte sunuyor

Daha erişilebilir bir video oynatıcı için lütfen Chrome tarayıcıyı kullanın

Eski W Serisi sürücüsü ve Çeşitlilik ve Kapsayıcılık Elçisi Naomi Schiff, Sky F1 ekibine katılarak yeni ‘Any Driven Monday’ şovunu birlikte sunuyor

Eski W Serisi sürücüsü ve Çeşitlilik ve Kapsayıcılık Elçisi Naomi Schiff, Sky F1 ekibine katılarak yeni ‘Any Driven Monday’ şovunu birlikte sunuyor

Yedi kez F1 dünya şampiyonu Hamilton daha sonra Twitter’a giderek Schiff’in Sky takımı için “büyük bir varlık” olduğu konusunda ısrar etti.

Hamilton, “Naomi, eski bir profesyonel yarış pilotu ve Sky ekibinin bir parçası olarak fikrini söylemeye tamamen uygun.” Dedi.

“Katıldığından beri büyük bir varlık oldu ve açık kollarla daha fazla temsili yayına hoş geldiniz.

“Sporda bu tutumları değiştirmek için daha gidecek çok yolumuz var.”

Naomi Schiff, Abu Dabi'de geçen sezon ve 2022 için beklentileri hakkında Lewis Hamilton ile görüştü

Daha erişilebilir bir video oynatıcı için lütfen Chrome tarayıcıyı kullanın

Naomi Schiff, Abu Dabi’de geçen sezon ve 2022 için beklentileri hakkında Lewis Hamilton ile görüştü

Naomi Schiff, Abu Dabi’de geçen sezon ve 2022 için beklentileri hakkında Lewis Hamilton ile görüştü

Schiff: Sözlerinin bir etkisi olduğunu unutma

Schiff, Twitter’da kendisine destek verenlere teşekkür ederek ve insanları sosyal medya platformlarını olumlu bir şekilde kullanmaya çağıran bir açıklama yayınladı.

“Savunmama gelen herkese teşekkür ederim. Tüm sevgi ve desteğinizi takdir ediyorum, hiçbiriniz dikkatlerden kaçmıyor!” dedi.

“Ne yazık ki çevrimiçi zorbalık, dayak, aşağılama vb. konuların yakın zamanda herhangi bir yere gideceğine inanmadığım bir konu.

“Sosyal medya, bazı durumlarda, duyulmayı hak etmeyen kişilere ses veriyor. Bu yüzden, bunu okuyan herkesi buna kapılmamaya, misilleme yapmamaya veya intikam almamaya teşvik ediyorum.

“Sözlerinizin etkisi olduğunu ve bu nedenle bu platformlarda olumlu bir şeyler yapmamız ve birbirimize karşı nazik olmamız gerektiğini unutmayın.

“Son olarak, işimi seviyorum ve kimsenin hırsımı veya tutkumu geri çevirmesine izin vermeyeceğim çünkü ses seviyesinden rahatsızlar.”

Bir Sky Sports F1 bildirisinde şu ifadeler yer aldı: “Naomi, ödüllü F1 takımımıza mükemmel bir katkı oldu. Bir sürücü olarak deneyimleri ve spora olan tutkusu ve uzmanlığı, bu sezon şimdiye kadar milyonlarca izleyici tarafından memnuniyetle karşılandı. Nefret kazandı. ‘ikiz.”

Nefret kazanamayacak

Gökyüzü sporları skysports.com’u ve sosyal medya platformlarındaki kanallarımızı kötüye kullanım, nefret ve küfür içermeyen bir yorum ve tartışma yeri haline getirmeye kararlıdır.

Daha fazla bilgi için lütfen şu adresi ziyaret edin: www.skysports.com/againstonlinehate

bir yanıt görürseniz Gökyüzü sporları ırk, cinsiyet, renk, cinsiyet, milliyet, etnik köken, engellilik, din, cinsellik, yaş veya sınıf temelinde nefret ifadesi içeren gönderiler ve/veya içerik, lütfen nefret içeren gönderinin URL’sini kopyalayın ve ekranını al ve bize e-posta gönder burada.
Kaynak : https://www.skysports.com/f1/news/12040/12634081/lewis-hamilton-says-sky-sports-f1s-naomi-schiff-is-totally-qualified-after-twitter-troll-questions-her-credentials

SMM Panel PDF Kitap indir