“LeBron’a geçen sezon Westbrook’tan daha fazla yardım edecek”


NBA analisti Skip Bayless, LA Lakers’ın iki yönlü yıldızı Scotty Pippen Jr.’ın LeBron James’e Russell Westbrook’tan daha fazla yardım edebileceğini cesurca iddia etti.

Pippen Jr. şu anda Lakers’ın Yaz Ligi takımı için forma giyiyor ve çok formda.

Bayless’ın Pippen Jr. ile ilgili tweet’i şöyle:

“Tekrar söyleyeceğim: Scotty Pippen Jr. basketbol oynamayı, çembere ve çizgiye nasıl ulaşacağını, savunmayı nasıl bozacağını biliyor. LeBron’a geçen sezon Westbrook’tan çok daha fazla yardım edecek.”

Tekrar söyleyeceğim: Scotty Pippen Jr. nasıl basketbol oynanacağını biliyor – çembere ve çizgiye nasıl ulaşacağını, savunmayı nasıl bozacağını. LeBron’a geçen sezon Westbrook’tan çok daha fazla yardım edecek.

LA Lakers ve Phoenix Suns arasında Cuma günkü Yaz Ligi maçında Pippen Jr. 19 sayı, dört ribaund, üç asist ve üç top çalma kaydetti. LA beraberliği kaybetti, ancak Pippen Jr. oyunda bir iz bıraktı.

Scotty Pippen Jr. @Lakers bu gece 19 PTS, 4 REB ve 3 AST düşüyor 👀

NBA efsanesi Scottie Pippen’in oğlu Pippen Jr., bu yıl draft edilmedi ancak performansından etkilendi.

LA Lakers’ın genç oyuncuları kendi sistemlerinde geliştirmeye yönelik yeni yaklaşımıyla, onun NBA’deki ilk maçına çıktığını görmek şaşırtıcı olmayacak.

Bron bundan sonra Scotty Pippen Jr.’a yardım etti ve-1 🤝

Lakers ayrıca ikinci iki yönlü sözleşmeli oyuncusu Cole Swider’da başka bir mücevher buldu.

Swider, California Yaz Ligi Klasik turnuvasında domine etti. Takımın en yüksek puanı olan 11.3 sayı attı ve %60’ı 3 sayılık olmak üzere %57.9 ile şut attı.


LeBron James ve Russell Westbrook gelecek sezon takım arkadaşı olmayabilir

Russell Westbrook, gelecek sezon LA Lakers kadrosunda bile olmayabilir. Son zamanlarda Westbrook-Kyrie Irving takası hakkında sürekli söylentiler var.

İçeriden birkaç kişi, Irving ve Lakers arasındaki karşılıklı ilgi nedeniyle bir anlaşmanın yakın olduğuna inanıyor.

Lakers ve Nets, “Russell Westbrook-Kyrie Irving paketi” etrafında dönen ticaret görüşmelerinde aktif olarak yer alıyor. @ChrisBHaynes

LeBron James’in 2016’da şampiyonluk kazandığı eski takım arkadaşıyla tekrar bir araya gelmek istediği bildiriliyor.

Lakers’ın şampiyonluk kazanma şansı Irving ile çok daha iyi olurdu. Sahada boşluk bırakabiliyor, topu uzaklaştırabiliyor ve Westbrook kadar top kaybı yapmaya meyilli değil.

Eric Pincus, Spurs’ten potansiyel bir Nets/Lakers anlaşması olarak bahsetti. Belki böyle bir şey yapılır.Nets alır: Poeltl, THT, LAL 27 seçim (ilk 10 korumalı) Lakers alır: Kyrie, Seth, RichardsonSpurs alır: Russ, Nunn, LAL 29 seçim

LA Lakers, bir anlaşmaya draft seçimlerini dahil etmekte tereddüt etti ve bu, potansiyel takası durdurdu. Son haberlere göre Brooklyn Nets, Westbrook’un gelecek sezon için 47 milyon dolarlık maaşını almaya istekli değil.

San Antonio Spurs, hareketi kolaylaştırmaya yardımcı olabilecek potansiyel bir üçüncü takım olarak ortaya çıktı. Westbrook’un 47 milyon dolarlık kontratının son yılını alacak kapasiteye sahipler. Ancak, Lakers yine de draft seçimleriyle yollarını ayırmak zorunda kalacak.


Rachel Syiemlieh tarafından düzenlendi
Kaynak : https://www.sportskeeda.com/basketball/news-he-will-help-lebron-westbrook-last-season-skip-bayless-surprising-remark-la-lakers-standout-summer-league-performer-fit-lebron-james?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

SMM Panel PDF Kitap indir