LeBron James, Tom Brady’nin izinden gitmek istiyor


LeBron James ve Tom Brady, kendi sporlarında uzun bir kariyer boyunca sürdürülebilir mükemmelliğin başlıca örnekleri olmuştur. Brady, NBA’den daha fiziksel ve şiddetli bir spor olan NFL futbolunu oynarken, James’in uzun NBA düzenli ve sezon sonrası başarıları nispeten etkileyici. Her iki oyuncunun da yirmi yıldan fazla ömrü, en yüksek performanslarını 30’lu yaşların sonlarında ve 40’lı yaşların başında sürdüren oyuncular söz konusu olduğunda altın standarttır.

Bununla birlikte, birçok oyuncu, oyun günleri bittikten sonra medyada ikinci bir kariyer arar. Charles Barkley’den Tony Romo’ya kadar bu harika oyuncular, yeteneklerini canlı yayında yapılan analizlere taşıdıklarında oyunun bir parçası olmaya devam ediyor. Golden State Warriors forveti Draymond Green bile sahadaki başarısını daha NBA’de oynamayı bile bitirmeden TNT ile hazır bir konsere dönüştürdü.

LeBron James ayrıca Tom Brady’nin futbol kramponlarını taktıktan sonra yaptığı gibi bir TV analistine geçmek için basketbol ayakkabılarını kapatacağı bir zamanı da öngörüyor. Brady kadar maaş alıp almayacağını zaman gösterecek.

#TELEVİZYON LeBron James, Tom Brady’nin Fox ile anlaşmasını gördükten sonra medyayı merak ediyor dlvr.it/SS7HC8

The Shop’un yakın tarihli bir bölümünde Maverick Carter, James’e NBA kariyeri bittikten sonra TV işleriyle ilgilenip ilgilenmediğini sordu:

“Evet, ne kadar çok olduğunu gördüğümde [Brady] İmzaladım, çok haklısın. Bunu kesinlikle yapardım… Bir tane, yani spor bilgim ve spor hakkında bilgi sahibi olmam ve hala oyunun içinde olmam. Sonsuza kadar oyunun etrafında kesinlikle kalmak istiyorum.”

youtube kapağı

NBA ve NFL’deki değişen manzara, LeBron James ve Tom Brady gibi oyuncuların emekli olduktan sonra potansiyel olarak TV analisti anlaşmalarından para kazanmalarına izin veriyor.

LeBron James, Romo’nun başarısını görüyor, Manning kardeşler (Peyton ve Eli Manning, çılgınca başarılı ManningCast alternatif Pazartesi Gecesi Futbol şovuna sahipler) ve Tom Brady, kendi TV spor ağı kişiliklerinin yüzü olmak için büyük anlaşmalara imza atıyor.

youtube kapağı

Sahadaki ve sahadaki başarılarının yanı sıra büyüleyici kişilikleri, izleyicileri çekmek için yetenekleri kilitlemek için TV ağlarıyla beyinsiz bir anlaşmaya dönüşüyor. Amazon’un spor yayıncılığı ortamına katılması büyük bir oyun değiştirici ve yayıncılıkta ikinci bir kariyer arayan eski yıldız oyuncular için kaynaklar bol.


canlı anketCANLI ANKET

S. Bir analist olarak LeBron’a Brady’den daha fazla ödeme mi yapılacak?

şimdiye kadar 2 oy

nicolaas.ackermann12 tarafından düzenlendi