Laxmesha Suryaprakash ve Sanjay Yadav en üst sıraları geri aldı – 4. Maçtan sonra güncellendi


25 Haziran Cumartesi günü Tirunelveli’deki Indian Cement Company Ground, Tamil Nadu Premier League 2022’nin dördüncü maçına Salem Spartans ve Nellai Royal Kings arasında ev sahipliği yaptı.

Önce vuruş yapmaları istendikten sonra, Salem Spartans vurucuları hiçbir zaman devam edemediler çünkü 20’de sadece 149 puan almayı başardılar ve yedi küçük kapı kaybettiler. Daryl Ferrario 60* ile en yüksek puanı aldı ve 48 sayı atan R Kavin tarafından iyi desteklendi. Royal Kings’in bowling oyuncuları, Athisayaraj Davidson ve NS Harish’in ikişer kaleyle bitirdiği muhteşem bir bowling oynadı.

Vurucular daha sonra hızlandılar ve katkı sağladıkça bowling oyuncularını desteklediler ve toplamı kovalamalarına yardımcı oldular. G Ajitesh’ten harika bir kamera hücresi (25 topta 48*), takımın beş kaleyle maçı kazanmak için yedek 14 topla çizgiyi geçmesine yardımcı oldu. G Kishoor maçı iki kaleyle tamamladı, ancak kendi tarafı toplamı koruyamadı.


TNPL 2022 en çok koşu listesi

Kaushik Gandhi iş başında (Resim Nezaket: Times of India)
Kaushik Gandhi iş başında (Resim Nezaket: Times of India)

Nellai Royal Kings takımından Laxmesha Suryaprakash ilk maçında 62 sayı attı ve Salem Spartans’a karşı 35 sayı atarak zengin formunu sopayla sürdürdü. Şu anda 97 koşuyla koşu golcüleri listesinde lider durumda.

Suryaprakash’ı iki maçta 73 koşuyla Uthirasamy Sasidev takip ediyor. Sağ elini kullanan vuruş Chepauk Super Gillies’i temsil ediyor ve şimdiye kadar her iki yarışta da iyi görünüyordu. Chepauk Super Gillies kaptanı Kaushik Gandhi ve S Harish Kumar şu ana kadar 65 sayı attıkları için üçüncü ve dördüncü sıradalar.


TNPL 2022 çoğu küçük kapı listesi

Sanjay Yadav iş başında (Resim Nezaket: myKhel)
Sanjay Yadav iş başında (Resim Nezaket: myKhel)

Nellai Royal Kings’ten Sanjay Yadav, iki oyunda adına üç kafa derisi ile en çok küçük kapı sütununu yönetiyor. Nellai Royal Kings için harika bir bowling oynadı ve topla 17 ortalama tutturdu. Yadav ayrıca ekonomik büyüler yapıyor ve kesinlikle rekabette dikkat edilmesi gereken bir oyuncu.

Chepauk Super Gillies iki maçı da kaybetti ancak R Alexander onlar için etkileyiciydi. İlk maçta kalesiz kaldı, ancak Cumartesi günü üç kaleyi toplarken, dört overinde sadece 20 koşuyu kabul ederek hızlandı. Çoğu küçük kapı listesinde ikinci sırada oturuyor.

Kiran Akash, NS Harish ve V Athisayaraj Davidson’ın her biri üç kale aldı ve listede R Alexander’ın arkasındalar. Gelecek oyunlarda benzer bir şekilde performans göstermeye devam edecekler.


Kriket dışındaki sporlarla ilgileniyor musunuz? Daha fazla ayrıntı bulun burada
Kaynak : https://www.sportskeeda.com/cricket/news-tnpl-2022-most-runs-most-wickets-standings-laxmesha-suryaprakash-sanjay-yadav-reclaim-top-spots-updated-match-4?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

SMM Panel PDF Kitap indir