Lauren Price MBE ve Karriss Artingstall, profesyonel çıkışları öncesinde BOXXER ile uzun vadeli promosyon anlaşmaları imzaladı | Boks Haberleri


Olimpiyat madalyası kazanan Lauren Price MBE ve Karriss Artingstall, profesyonel çıkışlarından önce BOXXER ile uzun vadeli promosyon anlaşmaları imzaladılar.

Olympians Claressa Shields, Caroline Dubois ve Natasha Jonas’ın katılımıyla, Price ve Artingstall, WBO dünya orta sıklet şampiyonu Savannah Marshall tarafından yönetilen Cumartesi günkü BOXXER etkinliğinden önce Newcastle’daki Utilita Arena’da düzenlenen bir basın toplantısında en yeni imzalar olarak açıklandı.

Altın madalya sahibi Price ve bronz madalya sahibi Artingstall’ın imzalanması, BOXXER’in Sky Sports’ta dünyanın en güçlü profesyonel kadın boksör ahırına ev sahipliği yaptığını doğruladı.

Lauren Price, Karriss Artingstall
Resim:
Fiyat, Artingstall’ın geçen yılki Olimpiyat Oyunlarında bronz almasıyla altın talep etti

Price, “Ben Shalom, boks sahnesinde, özellikle de kadınların tarafında bir organizatör olarak otoritesini damgalıyor gibi göründüğü için BOXXER ile imza atmaktan gerçekten çok mutluyum” dedi.

“Bir amatör olarak her kutuyu işaretledim, Commonwealth Games, Avrupalılar, Dünyalar ve Olimpiyatlarda art arda altınlar kazandım. Sky Sports, benim gibi birini bir süperstar haline getirmek için tüm malzemelere sahip devasa bir platform, bu yüzden onu almak için sabırsızlanıyorum. yolda göster ve bu dünya şampiyonluklarını hedefle!”

Artingstall şunları söyledi: “Profesyoneller arasında ilerlerken BOXXER ile takım kurmakla yüzde 100 doğru kararı verdiğimi düşünüyorum. BOXXER ve Ben Shalom şu anda spor için harikalar yaratıyor ve bunu görmek için sabırsızlanıyorum. bu yolculuk nereye gidiyor.

“Amatörlerin çoğundan daha fazlasını başardım ve en büyük ve en iyi platform olan Sky Sports Boxing’de dünya şampiyonluğuna kadar çalışmaya fazlasıyla hazırım.”

Lauren Price, Karriss Artingstall
Resim:
BOXXER Kurucusu ve CEO’su Ben Shalom, Price ve Artingstall’ı imzalamaktan mutluluk duyuyor

BOXXER Kurucusu ve CEO’su Ben Shalom şunları söyledi: “Böylesine inanılmaz şeyler başarmış iki sporcuyu ağırlamaktan gurur ve heyecan duyuyoruz ve Lauren Price ve Karriss Artingstall, BOXXER ve Sky Sports ile birlikte yola çıktıkça birlikte daha inanılmaz şeyler başarmayı dört gözle bekliyoruz” dedi. mesleki onur için.”

Sky Sports Boks Geliştirme Başkanı Adam Smith, “Bu, gelişen Sky/Boxxer ortaklığında şimdiye kadarki en heyecan verici duyurulardan biri. Bu önemli çifte imza için toplu olarak zorluyoruz ve burada altın kazandığımıza inanıyoruz” dedi.

“Lauren Tokyo’dan en büyük madalyayı, Karriss ise bronz madalyayı getirdi. En yüksek beceri ve güce sahipler ve karizma sızdırıyorlar. Onlara büyük yıldızlar olmaları için en büyük platformları vermek için elimizden gelen her şeyi yapacağız.

“Lauren ve Karriss’in imza atması – Savannah, Claressa, Tasha ve Caroline gibilerinin Sky’a katılması kesinlikle dünya çapında lider kadın ahıra sahip olduğumuz anlamına geliyor. Ben Shalom ve ben muhteşem kadınlarımız için en parlak geleceklerden daha mutlu olamazdık. !”
Kaynak : https://www.skysports.com/boxing/news/12040/12580733/lauren-price-mbe-and-karriss-artingstall-sign-long-term-promotional-agreements-with-boxxer-ahead-of-their-pro-debuts

Yorum yapın