“Lance Lynn cana yakın” – Chicago White Sox taraftarları, Lance Lynn’in sezonun ilk başlangıcında Detroit Tigers tarafından sarsılmasından sonra büyük bir hayal kırıklığına uğradı


Bu, Chicago White Sox hayranlarının görmek istediği son şeydi. Başlangıç ​​atıcısı Lance Lynn – takımın ası – iki aydan fazla bir süre sahalardan uzak kaldıktan sonra bu gece dizinden sakatlandı. Mümkün olan en kolay eşleşmelerden birine sahipti, Detroit Tigers.

Sağ elini kullanan oyuncu, son Bahar Eğitimi başlangıcını yaptığı Nisan ayının başından beri sahaya çıkmamıştı. Pas gösterdi. İlk vuruşta, Tigers Lynn’e karşı dört vuruş ve iki koşu yaptı. Tigers’ın kısa stoperi Willi Castro, Lynn’i daha ilk sahasında tek başına evinde koşturarak derinlere götürdü. Şimdiye kadar vahşice düşük performans gösteren bir Chicago White Sox takımı için bu en kötü senaryoydu.

Sahneyi ayarlamak için White Sox, 2021 sezonundan önce Lynn’i Texas Rangers’tan satın aldı. O zaman, sözleşmesinin bitmesine sadece bir yıl kalmıştı. Sox ile yaptığı ilk 90 istekada 1.99 ERA ile mükemmel bir başlangıç ​​yaptıktan sonra, onunla iki yıllık 38 milyon dolarlık bir sözleşme imzaladılar.

35 yaşındaki oyuncu buna değdi. Sezonu 157 vuruştan 2.69 ERA ile bitirdi. Ama bu sezona kötü başladı.

İşte Twitter, Lynn’in Tigers’a karşı acımasız ilk vuruşuna nasıl tepki verdi.

Twitter, Chicago White Sox yıldızı Lance Lynn’e Detroit Tigers’a ilk iki vuruşta yedi vuruş ve üç koşuya izin vererek tepki veriyor

Chicago White Sox başlangıç ​​atıcısı Lance Lynn, 2021'de 2.69 ERA kaydetti.
Chicago White Sox başlangıç ​​atıcısı Lance Lynn, 2021’de 2.69 ERA kaydetti.

Bu kullanıcı, Lynn’in Detroit Tigers ile ortak bir yanı olduğunu düşünüyor. Tigers berbat bir sezon geçiriyor. 24-35 puandalar ve onları American League Central’da sondan ikinci sıraya koyuyorlar. White Sox, ligde sadece bir puan yukarıda. 27-31.

Serseri Lance Lynn, serseri kaplanlar tarafından tokatlanıyor. Bizden uzaklaşmasına izin vermeyelim.

Chicago White Sox’un acımasız başlangıcını düşünürsek, bu kullanıcı Lynn’in de aynı şeyi yapmasının uygun olduğunu düşünüyor.

Lance Lynn emme, 2022 White Sox sezonu olan bu şovun mükemmel doruk noktası.

Son zamanlarda Tigers’ın bu sezonda “tarihsel olarak kötü” olduğu bir trend haline geldi. 2022’de şimdiye kadar .593 OPS’ye sahipler, ligin ortalaması olan .703’ün çok altında. DH döneminde bir takım tarafından en kötü tam sezon, lig ortalaması .689 iken .621 OPS veren 1976 Los Angeles Angels oldu. Doğru, Tigers tarihsel olarak kötü.

@barstoolWSD Bu ekip, eğlenceli olabilecek her şeyi alıp berbat hale getirme konusunda elit. Örnek olay – Lance Lynn bu gece isabet etmekte tarihsel olarak kötü olan bir takım tarafından tokatlanıyor.

Bu kullanıcı, White Sox’un New York Yankees veya başka bir güçlü takımla karşı karşıya gelmesinin daha kabul edilebilir olacağına işaret ediyor. Tigers bu takımlardan biri değil.

Lance Lynn, Tigers siparişiyle ilk seferinde rahatsız edici sayıda isabetten vazgeçti. Bu, sezonun ilk başlangıcı, ancak bu Tigers takımının Yankees falan olduğu söylenemez.

Görünüşe göre, bugün Amerikan Ortabatısında bazı kasırga uyarıları vardı. Lance Lynn’in sefil başlangıcıyla birleştiğinde, bu kullanıcı stresli bir gün geçiriyor.

Fırtına korkum var. Hava durumu güncellemelerini izlemek ve Lance Lynn’in ortalıkta dolaşması ruh halime yardımcı olmuyor.

Lynn dizinden sakatlanarak iki aydan fazla bir süre sahalardan uzak kaldı. Hayranlar onun %100 sağlıklı olup olmadığını sorgulamaya başlamalı.

Bunu Lance Lynn’den görmek için iki ay mı bekledik?

Bu kullanıcı fikrini söyledi.

Lance Lynn tam bir köpek pisliği

35 yaşındaki oyuncu, teknik direktör Tony La Russa onu oyundan çekmeden önce işleri yoluna koymaya çalışacak.


Jodi Whisenhunt tarafından düzenlendi
Kaynak : https://www.sportskeeda.com/baseball/news-lance-lynn-dogs-t-chicago-white-sox-fans-sorely-disappointed-lance-lynn-gets-rocked-detroit-tigers-first-start-season?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

SMM Panel PDF Kitap indir