LA Lakers Söylentileri Geçen Hafta: LeBron James 2024’te Bronny’ye katılabilir, Brooklyn Nets Kyrie Irving takasında iki ilk tur seçimiyle ilgilenmez ve daha fazlası


LA Lakers’ın sezon programı çıktı ve taraftarlar potansiyel rekorlarını tahmin ediyor. Sabit bir kadroya sahip olmamasına rağmen, uzmanlar ve taraftarlar, deplasmanda hüküm süren şampiyonlara karşı açılış gecesi karşılaşmasını kazanacaklarına inanıyorlar. Düşünceleri, Lakers’ın izledikten sonra motive olacağı yönünde. steph köri ve Warriors maçtan önce şampiyonluk yüzüklerini taktı.

Ek olarak, LeBron James, 2024-25’e kadar Mor ve Altın ile iki yıllık 97,1 milyon dolarlık bir uzatma imzaladı.

24 saat içinde Lakers’la ilgili birkaç söylentiye göz atalım.

Utah Jazz ve New York Knicks, potansiyel üçüncü takım olarak LA Lakers ile takas görüşmelerini yeniden alevlendirdi

Utah Jazz'dan Donovan Mitchell, LA Lakers'tan Russell Westbrook'a karşı
Utah Jazz’dan Donovan Mitchell, LA Lakers’tan Russell Westbrook’a karşı

New York Knicks, yeniden inşa edilen Utah Jazz’dan Donovan Mitchell’i almaya çalışıyor. İki takım arasında en son bir takas konuşulduğunda, LA Lakers olaya karışmıştı. Russell Westbrook potansiyel olarak Utah’a gönderilebilir ve geçtiğimiz ay onu Jazz’a bağlayan birçok söylenti vardı. HoopsHype’dan Michael Scotto rapor edildi:

Lig kaynakları HoopsHype’a verdiği demeçte, “Lakers’ın birkaç hafta önce Jazz ve Knicks’e olası üç takımlı bir takasla katılma konusunda görüşmeleri vardı. Önerilen üç takımlı takas senaryosu Westbrook’un Utah’a gitmesi ve satın alınmasını içeriyordu.

“Utah, Donovan Mitchell’i, Patrick Beverley ve Jordan Clarkson, Bojan Bogdanovic veya Malik Beasley’nin de aralarında bulunduğu iki oyuncunun bir kombinasyonu olan Knicks’e gönderecek ve Jazz, Knicks ve Lakers’tan önemli bir draft tazminatı alacaktı.”

Brooklyn Nets, Kyrie Irving anlaşmasında LA Lakers’tan iki ilk tur seçimiyle ilgilenmiyor

Brooklyn Nets'ten Kyrie Irving, 2022 NBA playoff'larında
Brooklyn Nets’ten Kyrie Irving, 2022 NBA playoff’larında

LA Lakers’ın Kyrie Irving’i almak için Brooklyn Nets ile görüşmeleri yeniden başlattığı ve bu sefer iki ilk tur oyuncusunu dahil etmeye istekli oldukları bildirildi. Lakers, ticaret anlaşmalarına 2027 ve 2029 ilk tur seçimlerini eklemek konusunda tereddütlüydü, ancak şimdi bildirildiğine göre bu seçimleri dahil etmeyi kabul etti. Ancak Brooklyn Nets yine de etkilenmeyecek.

ESPN’nin “SportsCenter” programında ESPN’den Adrian Wojnarowski söz konusu:

“Önemli bir takas yapmak için oraya koyacakları iki gerçek varlığa sahipler. Bu onların 2027 ve 2029 ilk tur seçimleri. Korunmazlarsa, piyasada çok değerli olacaklar. Bana söylendiğine göre Lakers, öyle olacak.” Kyrie Irving takasında bunu yapmaya istekli ama bu Nets’in ilgilendiği bir şey değil.”

LeBron James, 2024-25’te Bronny ile Oynayabilir

LeBron James, oğlu Bronny James ile
LeBron James, oğlu Bronny James ile

Taraftarların LeBron James’in sözleşme uzatmasını hemen imzalamayacağını düşünmesinin bir başka nedeni de, takıma bağlı kalmak istememesiydi. Oğlu Bronny, en erken 2024 yılına kadar lige girmeyecek.

Ancak, son sezon için bir oyuncu seçeneği ekleyerek bu sorunu çözdü, bu da oğlunun takımına katılmak istiyorsa takım değiştirme esnekliğine izin verdi. 2024-25 sezonundan vazgeçebilir ve sınırsız bir serbest oyuncu olabilir.


canlı anketCANLI ANKET

S. LeBron James, NBA’de oğlu Bronny James ile oynayacak mı?

şimdiye kadar 0 oy

Joseph Schiefelbein tarafından düzenlendi

Yorumlar