Kyrie Irving, LA Lakers’ı şu anda alakalı kılıyor


Kyrie Irving, sezon dışı dönemde LA Lakers’ın en büyük hedeflerinden biri haline geldi. Analist Colin Cowherd LeBron James ve Lakers’ı tekrar gündeme getirebileceği için Irving’i takip etmenin akıllıca bir karar olduğuna inanıyor.

Sezon dışı ilerledikçe, Lakers geçen yılki sorunları çözmek için önemli hamleler yapmadı. Bazı taraftarlar takımın Irving’i almasını ve onu Cleveland Cavaliers takım arkadaşı James ile yeniden birleştirmesini istiyor.

Cowherd, Lakers’ın Irving’e devam etmesi gerektiğini söyledi. “Colin Cowherd ile Sürü” üzerine Cowherd şunları söyledi:

“Lakers’ın artık şampiyonluk penceresinde olduğunu düşünmüyorum. Kyrie Irving’in yeniden playoff işinde olduklarını ve yine ilgili işlerde olduklarını düşünüyorum. Duke kadar büyük bir markanız olduğunda , Notre Dame, Yankees, Braves, Ohio State futbolu, Kentucky basketbolu veya Lakers, turnuvaya katılamazsınız.”

NBA tarihinin en başarılı takımlarından biri olmak, Lakers’ın ilgili olması için ekstra baskı yaratıyor. Takım, kadroda lig tarihinin en iyi oyuncularından birine sahip, bu nedenle playoffları kaçırmak sorunlu.

Kyrie Irving, Lakers’ı yeniden alakalı kılıyor. @ColinCowherd açıklıyor…”Mayıs ve Haziran’da playofflara kalmanız ve tartışmanın içinde olmanız gerekiyor. Bence buna hiç şüphe yok, smaç hamlesi.

Cowherd, Irving’in Lakers’ı düzeltebileceğini söyledi.

“Utanç verici. Çok fazla coğrafi ve tarihi avantajınız var, Lakers’ın durumunda çok fazla. Akdeniz havası avantajları. Play-off oynamalısınız. Mayıs ve Haziran’daki tartışma.Bence Kyrie, tüm sorunlarıyla birlikte, bu konuda hiç şüphe yok, smaç hareketi.

Irving, Lakers’a katılırsa, takım, Irving ve James’in ilk soyulması kadar başarılı olabilir.

LeBron James-Kyrie Irving buluşması LA Lakers’ı kurtarabilir

LA Lakers genel menajeri Rob Pelinka, ayrıldı ve teknik direktör Darvin Ham
LA Lakers genel menajeri Rob Pelinka, ayrıldı ve teknik direktör Darvin Ham

Kyrie Irving, son birkaç sezonda sorunlu bir yıldızdı, ancak geçmişte LeBron James ile başarılı oldu. Analist Colin Cowherd, yeniden bir araya gelmenin herkesin istediği bir şey olabileceğine inanıyor.

Cowherd, “Bence LeBron bunu istiyor” dedi. “Bence Kyrie bunu istiyor. … Bir kez daha, seçme şansı olan profesyonel bir sporcu olduğunu düşünüyorum ve takım doğru olmadığında bile Los Angeles ile ilgileniyorlar.”

Karar, Irving’in Los Angeles’ta yaşama niyetinden kaynaklanıyor olsa da, başka bir neden daha olabilir. Irving ve James arasındaki kimya, Irving’in kariyerindeki en başarılı koşulardan birine yol açtı.

Irving ve James bir zamanlar oldukları dinamik ikiliye geri dönerlerse Lakers yeniden gündeme gelebilir.


canlı anketCANLI ANKET

S. LA Lakers Kyrie Irving’i alacak mı?

Şimdiye kadar 6 oy

Joseph Schiefelbein tarafından düzenlendi

Yorumlar