Kuzey Makedonya Kadınlar 0 – 10 İngiltereBeth Mead dört gol attı ve Ella Toone bir hat-trick yaptı ve İngiltere, Kuzey Makedonya’da 10-0’lık bir galibiyetle her ön eleme maçında çift haneli sayılara imza atmaya devam etti.

Mead’in golü açması sadece beş dakika sürdü, bu noktada Lionesses zaten birkaç prezentabl fırsat kaçırmıştı ve 25 dakika içinde 3-0 öne geçerek erken yoğunluklarını sürdürdüler.

Ellen White yarım asırlık İngiltere gollerini – Harry Kane’in üzerine çıkarak ve tüm zamanların skor tablolarında ikinci sıraya yükselerek – Mead beşinci dakikayı eklemeden önce, sayılarına daha fazla ekleme yapmalarını engelleyen tek şey ziyaretçilerin küstahlığıydı. moladan önce.

Sarina Wiegman’ın bir devre arası isteği, İngiltere’nin daha klinik olması için olsaydı, Mead ikinci periyodun ilk sekiz dakikasında hat-trick de dahil olmak üzere hızlı bir çift yakalayınca arzuları cevaplandı ve Georgia Stanway bunu yaptı. az sonra sekiz.

İlk yarıdan önce onu yakalayan Toone, 12 dakika sonra kendi hat-trick’ini tamamlamak için hızlı bir çift vuruş ekleyene kadar başka bir durgunluk izledi, sonuncusu kenardan alt köşeye güzel bir bitiş süpürdü. alan.

Dişi aslanlar, yedek Nikita Parris ofsayt bayrağı tarafından reddedilmeden önce yakın mesafeden eve başını sallayınca bir 11’lik eklediklerini düşündüler, ancak zafere giden bir başka yürüyüş çoktan sona erdi.

Takip etmek için daha fazlası…

Sıradaki ne?

İngiltere Bayanlar Salı günü 19.55’te Kuzey İrlanda’da Dünya Kupası Eleme kampanyalarına devam ediyor.
Kaynak : https://www.skysports.com/football/north-macedonia-women-vs-england-women/report/458000

Yorum yapın