Kuruluş Osman izle | Kuruluş Osman son bölüm full izle | Kuruluş Osman 69. Bölüm TEK PARÇA FULL İZLE

Kuruluş Osman dizisinin takipçileri yeni bölümle ilgili internet aramalarına başladı! Dizinin fanları Kuruluş Osman 69. birim full izle, atv Kuruluş Osman izle, Kuruluş Osman yeni bölüm izle aramaları yapıyor. İşte Kuruluş Osman son birim full ve yeni bölüm ile ilgili tüm ayrıntı…

👉Kuruluş Osman tüm bölümler için tıklayın

👉Kuruluş Osman 69. Birim İZLE

OSMAN BEY’DEN TEKFURLARA SÜRPRİZ!

Osman Bey’e karşısında tek şanslarının güçlerini birleştirme olduğunu görebilen tekfurlar Nikola, Kosses ve Rogatus artık benzer masada arkadaş olarak oturmaktadır. Osman Bey’i toplantılarına davet eden tekfurları büyük bir sürpriz beklemektedir.

Kuruluş Osman izle | Kuruluş Osman son bölüm full izle | Kuruluş Osman 69. Bölüm TEK PARÇA FULL İZLE

MALHUN HATUN CENK MEYDANINA ÇIKIYOR!

İstihbarat biriktirmek üzere Harmankaya Kalesi’ne gidip Mari Kosses’le buluşan Malhun Hatun, Şam’dan bölgeye gelecek büyük bir kervanın haberini alır. Osman Bey bu istihbaratı avantajına çevirip tekfurlara darbe indirmek için zekice bir plan kurar. Malhun Hatun, savaşa dahil olmak istediğini Osman Bey’e söyler. Papaz Gregor’un Hıristiyan halka buluşmasından rahatsız olan tekfurlar, Osman Bey’in bölgedeki etkisini çoğaltmak için yaptığı hamlelerin önüne geçebilmek için yeni kararlar alır.

TURGUT YÜKSEK DAĞ OSMAN BEY’LE GÜÇLERİNİ BİRLEŞTİRECEK Mİ?

Yorum yapın