Kurt Warner, Tua Tagovailoa’nın Tyreek Hill’e devrilmesinin viral videosuna ağırlık verdi


Pek çok oyun kurucu Tua Tagovailoa gibi fikir ayrılığına düşmez. Miami Dolphins oyun kurucu, lige girdiğinden beri oynadığı oyunla birçok varsayıma neden oldu.

Kötü şutları ve kötü müdahaleleri, birçok kişinin seriyi yönetecek adam olup olmadığını merak etmesine neden oldu. Eh, şimdi karşı çıkanlar için daha da fazla mühimmat çıktı.

Tagovailoa’nın bir videosu, Tyreek Hill’e ciddi bir şekilde bir top atarken ortaya çıktı ve birçoğu oyun kurucuyu bunu yaptığı için eleştiriyor. Ancak Hall of Famer Kurt Warner, Twitter sayfası aracılığıyla 24 yaşındaki oyuncunun savunmasına geçti.

“Yıllarca profesyonel futbol oynadım ve itiraf etmekten nefret etsem de, “Antrenmanlarda birkaç kez derin paslar attım!!” İşte söyledim… #GoodToGetThatOffMyChest 🙄”

Uzun yıllar profesyonel futbol oynadım ve itiraf etmekten nefret etsem de, “Antrenmanlarda birkaç kez derin paslar attım!!” İşte söyledim… #GoodToGetThatOffMyChest 🙄

İnsanların viral bir video gördüklerinde oyuncuları eleştirmeye başlaması çok fazla zaman almıyor. Tua Tagovailoa’nın durumunda, NFL kardeşliği arasında bazı endişelere neden olan, birçok oyun kurucunun şımarttığı şeye benzer, basit bir alttan atılan topdu.

Miami Dolphins Tua Tagovailoa’ya yardım etmek için yükleniyor

Tyreek Hill, Miami Dolphins Basın Toplantısında
Tyreek Hill, Miami Dolphins Basın Toplantısında

Miami geçen sezon biraz zorlanırken Brian Flores’i kovdular ve onun yerine Mike McDaniel’i tuttular. Dolphins için sezon dışı işe alım çabası sansasyonel olmaktan başka bir şey değildi.

youtube kapağı

Franchise ve Tua Tagovailoa’nın ilerlemesine yardımcı olmak için organizasyon çek defterini açtı ve Sony Michel, Tyreek Hill, Cedric Wilson, Terron Armstead, Chase Edmonds, Raheem Mostert ve Connor Williams’ı imzaladı. Hepsi hücum oyuncusu.

2022 sezonuna girerken Tagovailoa’nın emrinde bazı ciddi silahlar olacak. Hill ve Cedric Wilson Jr.’da iki yeni alıcı ve Edmonds ve Mostert’te bir çift yıldız koşucu çok yardımcı olacak.

Bununla birlikte, Armstead ve Williams’ın 24 yaşındaki oyuncuyu korumak için getirdiği hücum hattı yardımı daha önemli olacaktır.

Birçoğu, ligin 24 yaşındaki oyun kurucunun bunu yapıp yapamayacağını gördüğü yıl olduğunu söyledi. Artık başarılı olmak için tüm araçlara ve silahlara sahip ve diğer tarafta da bir yıldız savunması var.

youtube kapağı

Son birkaç yıldır gösterdiği performans için bir çıkış yolu bulduğu için eski Alabama yıldızı için belirleyici bir yıl olacak. Şimdi değil.

Silah zenginliği ve hücum hattının güçlenmesi ile 2022’de dev adımlar atması bekleniyor. Ama olacak mı? Zaman gösterecek.


Akshay Saraswat tarafından düzenlendi
Kaynak : https://www.sportskeeda.com/nfl/news-kurt-warner-weighs-viral-video-tua-tagovailoa-underthrowing-tyreek-hill?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

SMM Panel PDF Kitap indir