Kurt Angle, Roman Reigns’i övdü


WWE efsanesi Kurt Angle, Roman Reigns’e, kariyerini hayranlar tarafından nefret edilmekten iş dünyasının en iyisi olmaya çevirdiği için saygı duyuyor.

Uzun bir süre, Reigns, onu şirketin ‘The Guy’ı olarak John Cena’nın varisi olarak gören WWE hayranları tarafından sevilmedi. Tribal Chief’in kaderi, iki yıl önce geri dönüp şu anki karakterine giriş yaptıktan sonra değişti. Hayranlar, topuklu olmasına rağmen şimdi ona saygı duyuyor gibi görünüyor.

üzerinde konuşurken Güreşte İki Kişilik Güç GezisiAngle, Reigns’in kariyerini değiştirdiği ve gerçekten neler yapabileceğini gösterdiği için saygı duyduğunu söyledi:

“Roman’a büyük saygım var çünkü biliyorsun, Vince McMahon onu başından beri itti ve o itilmeye hazır değildi ve taraftarlar ondan nefret etmeye başladı ve kendini çukurdan çıkarmak zorunda kaldı – ve bu oldu. gerçekten derin bir delik ve o bunu yaptı. Demek istediğim, bundan çıkıp herkese bu işteki en iyi işçi olduğunu kanıtlamak, inanılmaz.”

O devam etti:

“Vince McMahon birini zorlamak istediğinde ve hayranlar bunu hak etmediğini düşündüğünde, hayranlar onlara sıçacak ve bir süredir Roman’a sıçacaklar. Ama artık değil, herkesin saygısını kazandı.” (26:30 – 27:19 arası)

youtube kapağı

Roman Reigns, son iki yıldır WWE’yi domine ediyor.

Roman Reigns, SummerSlam 2020’deki dönüşünden bu yana WWE’nin en büyük yıldızı oldu. Reigns, Paul Heyman ile güçlerini birleştirdi ve Payback 2020’de WWE Evrensel Şampiyonası’nı kazandı ve bu unvanı hâlâ elinde tutuyor.

Reigns, WrestleMania 38’de WWE Şampiyonu Brock Lesnar’ı yenerek Tartışmasız Dünya Şampiyonu oldu. Reigns’in nefret edilen bir figürden geniş çapta saygı duyulan ve sevilen bir süperstar haline geldiğini söylemek doğru olur.


Yukarıdaki alıntılardan herhangi birini kullanırsanız, lütfen transkripsiyon için Two Man Power Trip of Wrestling ve H/T Sportskeeda’ya teşekkür edin.


İki eski WWE baş yazarına Vince McMahon’un şirketten geri adım atmasını sorduk. Buraya Tıkla.




Kaynak : https://www.sportskeeda.com/wwe/news-kurt-angle-praises-roman-reigns?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

SMM Panel PDF Kitap indir