Kullanılabilirlik, nasıl edinilir ve daha fazla ayrıntı


Geçmişte Free Fire, oyunculara unutulmaz deneyimler sunmak için K, Alok ve Cristiano Ronaldo gibi birçok tanınmış kişiyle ortaklık kurdu. Oyunun en son ortaklığı, sahne adı Anitta olan Brezilyalı şarkıcı Larissa de Macedo Machado ile oldu.

İşbirliği Mayıs ayı başlarında duyuruldu ve şimdi oyunun Brezilya sunucusunu çok çeşitli etkinlikler doldurdu. İşbirliklerinde önceki trendleri takip eden geliştiriciler, artık seçilen sunucuda mevcut olan ünlüye dayalı yeni bir karakter yayınladı.

Free Fire MAX’ta Anitta’nın karakteri hakkında daha fazla bilgi edinmek için baştan sona okuyun.


Anitta’nın karakteri artık Free Fire MAX Brezilya Sunucusunda mevcut

Karakter Brezilya sunucusunda ücretsiz olarak sunuluyor (Görüntü Garena üzerinden)
Karakter Brezilya sunucusunda ücretsiz olarak sunuluyor (Görüntü Garena üzerinden)

Garena, Free Fire’ın Brezilyalı yıldızla işbirliğini kutlamak için oyuncular için birkaç yeni etkinlik ve aktivite ekledi. Bunlar birkaç gündür mevcut ve oyuncuları battle royale unvanına bağlı tutmayı da başardı.

Anitta’nın oyun içi karakteri A-Patroa’dır ve geliştiriciler yeni eklenen karakteri bir giriş ödülü olarak dahil etmişlerdir. Brezilya sunucusundaki oyuncular, karakteri ücretsiz olarak alabilmek için 2 Temmuz ile 3 Temmuz arasında giriş yapmak zorunda kaldı.

Paket ayrıca bir elmas satın alındığında ücretsiz olarak kullanılabilir (Görüntü Garena üzerinden)
Paket ayrıca bir elmas satın alındığında ücretsiz olarak kullanılabilir (Görüntü Garena üzerinden)

Aynı zamanda Garena, oyunculara, tek bir elmas satın alma karşılığında yükleme etkinliğinin bir parçası olarak özel paketi A-Patroa’s Sound Crafter Bundle’ı alma fırsatı verdi. Bu içerir:

  • Ses Oluşturucu (Üst)
  • Ses Oluşturucu (Alt)
  • Sound Crafter (Ayakkabılar)
  • Ses Oluşturucu (Maske)
  • 900x Evrensel Parçalar
Geliştiriciler, karakterin yanı sıra bir dizi ücretsiz teklif sundular (Görüntü Garena üzerinden)
Geliştiriciler, karakterin yanı sıra bir dizi ücretsiz teklif sundular (Görüntü Garena üzerinden)

Diğer etkinliklerde sunulan ödüller, birkaç silah görünümüyle birlikte sınırlı bir süre için ücretsiz bir Twerk ifadesini içerir.

Not: Şu anda karakter sadece Brezilya sunucusunda mevcut.


Free Fire MAX’da A-Patroa karakteri

Free Fire MAX'da A-Patroa (Görüntü Garena üzerinden)
Free Fire MAX’da A-Patroa (Görüntü Garena üzerinden)

Karakter, Free Fire MAX’ta türünün tek örneği ve açıklaması şöyle:

“A-Patroa, yerel topluluk için güvenli bir sığınak işlevi gören bir müzik mağazasının sahibi. Müziğini insanları iyileştirmek için kullanıyor.”

A-Patroa, oyunun her biri önceden belirlenmiş bir beceriye sahip olan diğer karakterlerinden farklı olarak, kendine özgü herhangi bir yetenekle donatılmış olarak gelmiyor. Bunun yerine, geliştiriciler karaktere toplam dört beceri yuvası sağladı. Kullanıcılar bu slotlarda sahip oldukları diğer karakterlerin yeteneklerini bir karakter kombinasyonu oluşturacak şekilde donatabilirler.

Şu anda geliştiriciler, karakterin diğer sunucularda yayınlanmasıyla ilgili herhangi bir bilgi açıklamadı. Ancak oyuncular, OB34 sürümünün yakında sona ermesiyle daha fazla ayrıntının yakında açıklanmasını bekleyebilirler.

Ayrıca, aynı seviyedeki olaylar diğer sunucular için mevcut olmayabilir. Ancak, karakterin ücretsiz olarak sağlanması oldukça olasıdır. Şu an için oyuncuların yapabileceği tek şey, daha fazla ayrıntı için Garena’dan resmi bir açıklama beklemek.

Kaynak : https://www.sportskeeda.com/free-fire/new-anitta-character-free-fire-max-availability-get-details?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

SMM Panel PDF Kitap indir