“Küçük Fab geliyor!!” – Liverpool yıldızı Fabinho ve eşi Rebeca Tavares özel duyuru yaptı


Liverpool orta saha oyuncusu Fabinho ve ortağı Rebeca Tavares bazı şaşırtıcı kişisel haberler açıkladılar. Liverpool ile şu ana kadar iyi bir performans sergileyen Brezilyalı orta saha oyuncusu, ailesine katmaktan mutluluk duyacak.

Çift 2015 yılında evlendi ve şimdi bir çocuk bekliyorlar. Instagram’daki bir gönderide çift, çocuklarının cinsiyetinin ortaya çıktığı bir video yayınladı (aracılığıyla) Liverpool Yankı), söyleyerek:

“KÜÇÜK FAB GELİYOR!! Bebeğimiz İsrail’i beklediğimizi duyurmaktan mutluluk duyuyoruz.”

KÜÇÜK FAB GELİYOR!! İSRAİL bebeğimize kavuştuğumuzu duyurmaktan mutluluk duyuyoruz 💙 “Gözlerin şekilsiz bedenimi gördü; Bana ayrılan bütün günler, onlardan biri ortaya çıkmadan önce senin kitabına yazıldı. Düşüncelerin benim için ne kadar değerli, Tanrım” @_fabinhotavares

Yeni baba, çocuğunun doğumunu kutlamak için önümüzdeki sezonda kulübüyle harika bir sezon geçirmesini umuyor. Jurgen Klopp’un adamları için şimdiye kadar zekice savunma görevlerini üstlendi ve babalığa adım attığında muhtemelen daha iyi olacak.

Fabinho şu anda sezon öncesi turları için yola çıkan takımda değil. Ancak 28 yaşındaki Brezilyalının bu hafta sonu Uzak Doğu’ya dönmesi planlanıyor.

Liverpool ilk önce ebedi rakipleri Manchester United ve doğudaki Premier Lig rakipleri Crystal Palace ile karşılaşacak. Kırmızılar daha sonra Avrupa’ya dönecek ve burada hem Red Bull kulüpleriyle, yani Salzburg hem de Leipzig ile karşılaşacaklar.

Fabinho, bu sezon Reds’in sezon öncesi ve lig kampanyasının ayrılmaz bir parçası olacak. Brezilyalı, geçen sezon kulüp için hayati öneme sahipti ve formunu tekrar tekrarlamayı umuyor.


Liverpool’un Raheem Sterling için geç teklif verdiği bildirildi.

Eğer işler farklı gitseydi, Raheem Sterling, Fabinho’nun bebeğini Liverpool’a kabul eden başka bir oyuncu olabilirdi. gelen raporlara göre aynaKırmızılar son dakika teklifiyle Chelsea’nin elinden yıldızı kapmak için planlar yaptı.

Ancak, çok geç oldu ve İngiltere uluslararası Manchester City ile altı yıllık bir görevden sonra Stamford Bridge’e taşındı. Anfield’ın yıldıza olan ilgisiyle ilgili rapor sürpriz olacak çünkü Sterling’in kulübün başlangıç ​​kadrosunda kim yedek kalacağını belirlemek kolay değil.

Mohamed Salah, Luis Diaz ve Darwin Nunez gibi oyuncular neredeyse garantili başlangıç ​​slotlarıdır, bu nedenle Sterling’in nereye yerleştirileceği belirsizdir. Diogo Jota, Roberto Firmino ve Fabio Carvalho mevcutken Reds’in hücum derinliğine de ihtiyacı yok.

Sterling bir zamanlar Kırmızı olduğu için duygusal bir durum olabilirdi. Ancak, Avrupa’nın en güçlü kulüplerinden birine ev sahipliği yapan Anfield’da bir başlangıç ​​pozisyonu için savaşmak istemesi pek olası değil.

Kaynak : https://www.sportskeeda.com/football/news-little-fab-it-s-coming-liverpool-star-fabinho-wife-rebeca-tavares-make-special-announcement?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

SMM Panel PDF Kitap indir