Kraigg Brathwaite Barbados’ta turistleri tekrar köreltirken İngiltere Batı Hint Adaları karşısında ikinci Testi çekiyor | Kriket Haberleri


İngiltere’nin ikinci Testte berabere kalması gerekiyor, çünkü demir iradeli Kraigg Brathwaite Batı Hint Adaları’nı 282’lik kavramsal kovalamacada 135-5’e çıkarıyor; Joe Root’un tarafı ev sahibini 39-3 ve 93-5’e indirdi, ancak son beş kaleyi alamadı; Grenada’da önümüzdeki haftanın son Testi öncesinde taraflar 0-0’da kare

Son Güncelleme: 20/03/22 11:16

Kraigg Brathwaite, Batı Hint Adaları rekoru olan Barbados'taki ikinci Testte 673 teslimat için mücadele etti

Kraigg Brathwaite, Batı Hint Adaları rekoru olan Barbados’taki ikinci Testte 673 teslimat için mücadele etti

İngiltere’nin zafer hamlesi, Batı Hint Adaları kaptanı Kraigg Brathwaite’in inatçı direnişi tarafından bir kez daha engellendi ve Barbados’taki ikinci Test berabere bitti.

Öğle yemeğinde İngiltere’nin açıkladığı 65 over’da 282’lik bir pozisyon alan ev sahibi takım, 13. sırada 39-3 ve 45. sırada 93-5 gerileyerek toparlanarak 135-5’e yükseldi.

Demir iradeli Brathwaite, Batı Hint Adaları’nın ilk vuruşunda 489 topun yaklaşık 12 saatlik 160’lık nöbetini ikincide 184’te yenilmeyen 56’lık bir skorla izledi ve 150 top, dördüncü küçük kapı standını paylaşarak en üst sıradaki çöküşü durdurdu. diğer ilk vuruştan centurion Jermaine Blackwood ile (27 kapalı 84).

Jack Leach (3-36), Blackwood ve Jason Holder’ı (0) çaydan sonra görevden aldığında İngiltere’nin umutları yeniden alevlendi – Holder kısa siperde Dan Lawrence’tan muhteşem bir dalış yakalamaya çıktı – sadece Brathwaite’in ardından kesintisiz 123 topluk bir ölçünün keyfini çıkarması için. Joshua Da SILva ile kırışık (30 kapalı 63).

  • Batı Hint Adaları, son gün 65’te 135-5’e ulaştı
  • Ev sahibi kazanmak için kavramsal 282 belirlenmişti
  • Batı Hint Adaları 39-3 ve 93-5’e düşürüldü
  • İngiltere öğle yemeğinde 185-6 ilan etti
  • Turistler sabah 24,5’ten 145 koşuyu yağmaladı
  • Grenada’da Perşembe gününden itibaren üçüncü ve son Test

Brathwaite, olağanüstü bir dayanıklılık gösterisi sırasında iki vuruşta 673 teslimatla karşı karşıya kaldı – Batı Hint Adaları topa vuran bir oyuncu için bir rekor.

Seri, gelecek haftanın Grenada’daki üçüncü ve son maçına 0-0’da devam ediyor ve İngiltere şu anda önceki 16 Test maçından sadece birini kazandı ve son sekiz maçından hiçbirini kazanamadı.

İngiltere daha önce, ilk günkü hızlı bowling oyuncusu Saqib Mahmood (2-21) iki kez vurduğunda ve sol kol döndürücü Leach de erken bir küçük kapı aldığından, 12.1’de üç küçük kapıyla son gün soygun şansını artırmıştı.

Ancak Leach’in çaydan sonraki çifte vuruşuna rağmen, candan bir İngiltere, tıpkı geçen hafta Antigua’da başka bir cansız sahada yapılan ilk Testte olduğu gibi, beşinci günde olumlu bir sonuç elde edemedi.

Kaptan Joe Root şimdi İngiltere’nin 185-6’lık ikinci vuruşunda biraz fazla uzun süre vuruş yapıp yapmadığını merak ediyor olabilir – 145’i yağmalayan turistler sabah seansında 24.5’ten fazla koşuya çıktı – Batı Hint Adaları her zaman hedef olduğunda bir koşu kovalamacasını hayal etmeyebilir. 250’yi aştı.

Jack Leach, ikinci Testte 94.5 top attı ve altı küçük kapı aldı

Jack Leach, ikinci Testte 94.5 top attı ve altı küçük kapı aldı

Taraflar başka bir düz sahada tekrar berabere kaldı

Her iki taraf da Grenada’da sırasıyla Sir Vivian Richards Stadyumu ve Kensington Oval’daki ilk iki maçta sunulan kasvetli yüzeylerden daha keskin bir yüzey umut edecek.

Başka bir düz güverte sağlanırsa, İngiltere, sakatlanan Mark Wood’un (sağ dirsek) hızlı temposu ve bazı gizemli dönüşü olmadan, saldırı zaman zaman uysal görünen, kapaksız bacak döndürücü Matt Parkinson’u seçebilir.

Leach, bu Testte ustaca çark etti ve İngiltere’nin Batı Hint Adaları’nın ilk devrelerinde topladığı 187.5’lik overs’in 69,5’ini ve ikinci devredeki 25’ini maçın çetelesini 94.5’e çıkarmak için gönderdi, ancak etaplarda tehdit edici değildi.

Leach’in ikinci vuruş çabaları, İngiltere’nin beşinci sabah, altı kalenin düşmesi ve üç yağmur gecikmesinin ortasında, 15 over’den 40-0’a yeniden başlamasının ardından geldi.

Lawrence, İngiltere’nin hızlı koşular için suçlamasını yönetiyor

İngiltere 4 No'lu Dan Lawrence, Barbados'taki son gün 39 toptan 41'lik maceralı bir galibiyetle ilk vuruşunu 91'e çıkardı.

İngiltere 4 No’lu Dan Lawrence, Barbados’taki son gün 39 toptan 41’lik maceralı bir galibiyetle ilk vuruşunu 91’e çıkardı.

En çok gol atan Lawrence (39’da 41), Zak Crawley (68’de 40), Jonny Bairstow (25’te 29), Alex Lees (57’de 24), Ben Stokes (18’de 19) ve Root (9’da 10) hepsi öldü oyunu ilerletmek istiyor.

İngiltere, Bairstow ile 41 topun 52’sinde girişimci bir beşinci küçük kapı standını paylaşan Lawrence, o aşamada 263 önde olmak üzere derinlerde yakalandı.

Ancak İngiltere, yağmur seansı birkaç dakika erken bitirene kadar 20 teslimat daha sürdürdü, Ben Foakes (11no) ve Chris Woakes (9no) hepsi teklerde 18 koşu daha ekledi.

Batı Hint Adaları için sahada göze çarpan an, Jayden Seales’in müthiş bir yakalamasıydı, genç hızlı melon uzun bacaktan koşarak ve Crawley’in çimlerin hemen üzerindeki çekişini yakalamak için ileri dalış yaptı.

Batı Hint Adaları üst düzey çöküş yaşıyor

Saqib Mahmood, İngiltere'nin Batı Hint Adaları'nı ikinci istekada 39-3'e düşürmesinin ortasında iki vuruş yaptı.

Saqib Mahmood, İngiltere’nin Batı Hint Adaları’nı ikinci istekada 39-3’e düşürmesinin ortasında iki vuruş yaptı.

West Indies’in oyunu kurtarmak için sopayla başlaması daha az etkileyiciydi, çünkü açılış John Campbell (10) ve orta dereceli erkekler Shamarh Brooks (4) ve Nkrumah Bonner (3) her biri ucuza ayrıldı.

Campbell, DRS’nin Lees’e kısa bacak taktığını gösterdiği incelemede Leach’e düştü, Mahmood ise Brooks ve Bonner’ın kaptan Root tarafından kaymasını yakaladığında umut verici çıkışına devam etti.

Root, Brooks’u kaldırırken ve 150. Test yakalamasını talep ederken, diğer terlik Crawley tarafından iki kez hokkabazlık yapıldıktan sonra topu kesip attı, birkaç kez sonra Mahmood, Bonner’ı yüzeyden yükselen bir teslimatı kesmeye zorlayınca, 151’incisini daha rutin bir şekilde boğdu. ve kıstırdı.

Brathwaite ve Blackwood daha sonra İngiltere’yi 24 kez köreltti, sadece Leach, Blackwood ve Holder’ın kafa derileriyle bir bükülme tehdidinde bulundu – ilki kısa bir kanalda diz çökmüş bir Bairstow’a ve ikincisi off- yan.

Ancak Brathwaite ve Da Silva, inatçı Brathwaite’in 157 top üzerinden 25. Test ellisini perçinlediği son 20.3 over’da takılıp kaldıkları için İngiltere’nin başarısının sonuncusuydu.

Batı Hint Adaları ve İngiltere üçüncü ve son Testte Grenada’da Perşembe günü İngiltere saatiyle 14:00’ten itibaren buluşuyor. 1.45pm’den itibaren skysports.com ve Sky Sports uygulamasından üst üste metin yorumlarını takip edin.
Kaynak : https://www.skysports.com/cricket/news/12040/12571523/england-draw-second-test-against-west-indies-as-kraigg-brathwaite-blunts-tourists-again-in-barbados

SMM Panel PDF Kitap indir