‘Kovboy’ Donald Cerrone emeklilik planlarını paylaşıyor, hala MMA’da yer almak istediğini söylüyor


UFC 276’daki dövüş kariyerinde bir gün olarak adlandırdıktan sonra, Donald Cerrone, dövüş kapasitesinde değil, hala MMA’nın bir parçası olmayı planladığını belirtti.

UFC 276’nın dövüş sonrası basın toplantısında, ‘Kovboy’ sekizgen röportaj yorumlarını netleştirdi ve MMA’yı hala sevdiğini ancak artık onun için eğitimden hoşlanmadığını söyledi. 39 yaşındaki oyuncu, UFC’nin Performans Enstitüsü’nü ziyaret etmeye devam edeceğini ve promosyonun dövüş etkinliklerine katılmaya devam edeceğini belirtti.

Sportskeeda MMAJames Lynch daha sonra 39 yaşındaki çocuğa emekliliğini nasıl geçirmek istediğini sordu. Cerrone şu yanıtı verdi:

“Orada ön sırada bira içeceğim ve o kadar büyük bir göbeğim var ki sikimi bile göremiyorum. O halde şu vücuda bir bakın çünkü bu son kez bakacağı zaman olacak.” Bu şekilde ve ondan sonra köşeyi dönüyorum ve asla arkama bakmam” dedi Donald Cerrone.

Cerrone’nin UFC 276 dövüş sonrası basın toplantısındaki tam görünümünü aşağıdan izleyin:

youtube kapağı

‘Kovboy’, UFC 276’nın ön elemelerinde Jim Miller’ı ağır siklet bir hurdada ele geçirdi. Cerrone, 2014’te KO ile ilk karşılaşmasını kazandığı için dövüş bir rövanştı. Miller, UFC 276’daki kaybının intikamını 39 yaşındaki oyuncuyu göndererek aldı. ikinci turda bir giyotin şoku.

Joe Rogan ile dövüş sonrası röportajı sırasında Cerrone eldivenlerini çıkardı ve MMA’dan emekli olduğunu duyurdu.


Donald Cerrone, UFC Onur Listesi’ne girmeyi umuyor

Dövüş sonrası röportajı sırasında Donald Cerrone, şimdi oyunculuk kariyerine odaklanmak istediğini ve bir gün UFC’nin Onur Listesi’ne girmeyi umduğunu açıkladı:

“Ben bir film yıldızı olacağım bebeğim. Öyleyse, boyun eğme zamanı… Bu mükemmel bir olay, adamım. Tükenmiş kalabalık, Las Vegas, seninle konuşuyorum, adamlarımı aldım, bir cehennem kariyeri var, Umarım bir gün Hall of Fame’deyim ve UFC’ye çok teşekkür ederim.”

Cerrone’nin Joe Rogan ile yaptığı sekizgen röportajı aşağıdan izleyin:

youtube kapağı

Duyuruyu takiben, birkaç UFC sporcusu ‘Kovboy’u şanlı kariyeri için tebrik etmek için sosyal medyaya giderken MMA topluluğundan sevgi yağdı.

Belal Muhmmad, Michael Chiesa, Dan Ige, Bryce Mitchell ve Jamahal Hill gibi savaşçılar, 39 yaşındaki savaş gazisi için övgü yağmuruna tuttular.

Tebrikler efsane bay her yerde herkes her zaman 🙏🙏🙏

Bir devrin sonu. Bir yarışmacı olarak hayatı dolu dolu yaşamak söz konusu olduğunda en çok hayran olduğum savaşçı, @Kovboycerrone benim gibi dövüşçülerin yolunu açtı. Donald’a teşekkür ederim. #UFC276

Kaynak : https://www.sportskeeda.com/mma/news-cowboy-donald-cerrone-shares-retirement-plans-says-still-wants-involved-mma?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

SMM Panel PDF Kitap indir