“Korkunç civcivleri severim” – WWE süperstarı Liv Morgan, popüler AEW yıldızıyla görüntülendi


WWE süperstarı Liv Morgan, eski SmackDown Kadınlar Şampiyonu, Twitter’da ikisinin bir fotoğrafını paylaştığında AEW yıldızı Abadon ile yakın zamanda görüldü.

Liv Morgan, Extreme Rules’da kadınlar şampiyonluğunu Ronda Rousey’e kaptırdığından beri kişiliğinin daha karanlık bir yanını gösterdi. Daha karanlık ve daha kaotik bir karaktere dönüşürken, hayranlar onun önümüzdeki aylarda Bray Wyatt’ın maiyetinin bir parçası olup olmayacağı konusunda spekülasyon yapıyor.

Şimdilik, Sonya Deville ile rekabet halinde. WWE SmackDown’ın son bölümünde, Survivor Series’de Ronda Rousey’nin unvanı için bir numaralı yarışmacı olmak için altı paket mücadelesinin bir parçasıydı. Maçtaki diğer katılımcılar Shotzi, Raquel Rodriguez, Sonya Deville, Xia Li ve Lacey Evans idi. Shotzi sonunda zirveye çıktı.

Liv Morgan, New York’ta düzenlenen Warriors of Wrestling şovunda yer alan Abadon ile fotoğraf çektirirken görüntülendi.

“Korkunç civcivleri severim” – Liv Morgan tweet attı.

Eski Riott Squad üyesi, AEW yıldızlarıyla görülmekten asla çekinmedi. Ayrıca yakın zamanda MJF ile özel bir düğün töreninde görüldü.


Liv Morgan, WWE SmackDown’da bir beceriksizliğe karıştı

WWE SmackDown’da bahsedilen 6’lı paket mücadelesi sırasında, ring kenarında Raquel Rodriguez ve Sonya Deville’in yer aldığı bir masa yeri vardı. Liv Morgan ikisine de sıçradı, ancak amaçlandığı gibi çıkmadı ve bir başarısızlıkla sonuçlandı. Smack Talk’ta Dutch Mantell bu konuda şunları söyledi:

“Öğleden sonra bu maçları gözden geçiriyorlar. Maçı o kurdu ve ben düşünüyorum, ne… Masayı tamamen ıskaladılar, tamamen ıskaladılar ve herkes bunu sanki köpek hambone yakalıyormuş gibi sattı, ben bilmiyorum.” biliyorum. ama hepsi ortalıkta dolaşıyordu. iki kız kavga ederken etrafa baktım. kaç kişi vardı orada? altı? iki kız nişanlıydı ama dört kız daha yeni, bilmiyorum, kalkmamışlardı. hepsi yatırıldı.”

youtube kapağı

Boklar güreşin normal bir parçasıdır ve neyse ki dahil olan herkes için kimse ciddi şekilde yaralanmadı. Liv Morgan için yeni, daha çılgın tarafını sergilemek için başka bir fırsattı ve maçı kazanmamasına rağmen güçlü görünüyordu.

Scott Steiner’ın profesyonel bir güreş efsanesine tokat attığını biliyor muydunuz? Bize inanmıyor musun? Daha fazlası için buraya tıklayın.

Hızlı Linkler

Sportskeeda’dan daha fazlası
Kaynak : https://www.sportskeeda.com/aew/news-i-like-scary-chicks-wwe-superstar-liv-morgan-spotted-popular-aew-star?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

SMM Panel PDF Kitap indir